Rodzaje podpasek Always – wybierz produkt dla siebie!

0
Zbliżenie na opakowanie podpasek Always Cotton Protection obok których leżą trzy pojedyncze podpaski oraz kwiaty bawełny.Zbliżenie na opakowanie podpasek Always Cotton Protection obok których leżą trzy pojedyncze podpaski oraz kwiaty bawełny.

Zastanawiasz się, jakich podpasek powinnaś używać? Nie ma wątpliwości, że pełen komfort zapewnią Ci wkładki i podpaski Always. Kliknij i przeczytaj więcej o tym, jakie są rodzaje podpasek Always.

Spis treści:

1. Rodzaje podpasek Always – jak wybrać tę najlepszą?

arrow-white

Marzysz o kimś, kto zapewni Ci stałą ochronę, spełni wszystkie Twoje wymagania, a na dodatek zawsze będzie w zasięgu ręki? Jest taki ktoś. Podpaski Always.

W sklepach jest tyle różnych środków higienicznych przeznaczonych na „te trudne dni”, że łatwo się w nich pogubić. Stajemy przed dylematem: „tampony, wkładki czy podpaski? ” Większość kobiet wybiera podpaski. Nie sposób wypróbować wszystkich, dlatego podpowiadamy, jakie są rodzaje podpasek Always i które z nich będą najlepsze dla Ciebie.

Jaka musi być podpaska, żeby pasowała do Ciebie jak ulał? Niektóre z was powiedzą, że cienka i delikatna, aby zapewniła im dyskrecję i ochronę. Dla innych będzie liczyła się przede wszystkim chłonność i stabilność, tak żeby nawet w trakcie zjazdu slalomem na nartach mogły być pewne, że wszystko jest na swoim miejscu. Rodzina podpasek Always zapewni Ci komfort w każdej sytuacji.

2. Podpaski Always – na pewno znajdziesz coś dla siebie!

arrow-white
  • Podpaska Always Sensitive ma delikatną, miękką jak bawełna powłoczkę, a ochrona i chłonność, jakie zapewnia są nadal na najwyższym poziomie. Całkowicie nowa, przyjemna w dotyku powłoczka występuje zarówno w wariancie Always Ultra, jak i Always Classic.
  • Podpaska Always Ultra - powierzchnia tej podpaski pokryta jest siateczką z licznymi otworkami w kształcie lejków, odprowadzających wilgoć do środka i nie pozwalających jej wydostać się z powrotem na powierzchnię. Ulepszona wkładem absorpcyjnym Duo Action, zapewnia wyjątkową chłonność i suchość, nawet przy dynamicznych ruchach. Występuje w wersjach: Light, Normal, Plus, Super Plus i Night.
  • Podpaska Always Classic – ta wersja przewidziana jest dla kobiet, które lepiej się czują z podpaską o klasycznej grubości i długości. Można też wybierać między podpaską bez skrzydełek, ze skrzydełkami, maxi i na noc.

3. Podpaski na noc – z Always spokojnie prześpisz noc

arrow-white

Podpaski na noc są nieco większe od tych standardowych. To ważne, gdyż dzięki temu możesz mieć pewność, że skutecznie zatrzymają krwawienie i rano nie obudzisz się na brudnym prześcieradle. Są super chłonne i delikatne dla skóry. Są to również podpaski ze skrzydełkami – na pewno pozostaną na miejscu, nawet jeśli będziesz często zmieniać pozycję snu. Wszystko po to, byś mogła rano obudzić się z poczuciem świeżości i czystości (śpimy około 8 godzin, więc nie możemy zmieniać podpasek tak często jak w dzień).

4. Sprawdź opakowanie i poradź się mamy!

arrow-white

Każde opakowanie jest dokładnie oznaczone informacją, jaki rodzaj podpasek zawiera, a zatem nie powinnaś mieć kłopotu z wyborem. W razie wątpliwości poproś o radę mamę. Ona też kiedyś stanęła przed takim dylematem. W końcu i tak będziesz musiała powiedzieć jej, na co chcesz pieniądze. Nie zaszkodzi przy okazji zapytać ją o zdanie. A żeby pokazać mamie, jaka jesteś przedsiębiorcza, możesz kupić opakowanie duo, czyli dwa razy więcej podpasek za niższą cenę. Jak widzisz, marka Always pomyślała o wszystkim ;-)

Sprawdź, jak porozmawiać z mamą o pierwszej miesiączce

Always. Mówi językiem Twojego ciała.

Podpaski
Podpaski
Przeciekanie podczas okresu
Przeciekanie podczas okresu
Menstruacja
Menstruacja
Higiena
Higiena
Obfite miesiączki
Obfite miesiączki

Powiązane artykuły

article
Rodzaje podpasek Always – Twój komfort w trudne dni
Zastanawiasz się, jakich podpasek powinnaś używać? Nie ma wątpliwości, że pełen komfort zapewnią Ci wkładki i podpaski Always. Kliknij i przeczytaj więcej o tym, jakie są rodzaje podpasek Always.
/miesiaczka/podpaski-higieniczne/rodzaje-podpasek-always/
Czas czytania (2) min
undefined?w=1920
pl