3 wskazówki dotyczące randek nastolatków

3 wskazówki dotyczące randek nastolatków

A więc masz już swojego pierwszego chłopaka. I co teraz? Poniżej znajdziesz wskazówki, jak stworzyć dobry związek.

Randka z nowym chłopakiem może być naprawdę ekscytującym i oczekiwanym wydarzeniem! Masz wyjątkową okazję, aby zdobyć jego zainteresowanie i obdarzyć go swoją uwagą.


Na początku wszystko wydaje się nowe i wspaniałe. Będziecie spędzać ze sobą wiele czasu. Fantazjujesz o tym, jak pokazujesz mu swoje trochę szalone, odważne, dowcipne i niesamowicie zabawne oblicze, mówiąc tylko właściwe rzeczy we właściwym momencie i zawsze rewelacyjnie przy tym wyglądając. I oczywiście Twoje fantazje bardzo Ci się podobają.


Ale potem zaczynasz się zastanawiać: Jak moi rodzice zareagują na to, że idę na randkę? Co do niego czuję? Dokąd pójdziemy? W co się ubiorę? I czy to jest już randka? Oczywiście masz wiele pytań.


Poniżej znajdziesz trzy wskazówki, które świetnie się sprawdzają w przypadku nastolatek wybierających się na swoją pierwszą randkę.

1. Porozmawiaj ze swoimi rodzicami o chodzeniu na randki

Wiemy, że randki się zmieniły od czasu, gdy Twoi rodzice byli w Twoim wieku, ale porozmawianie z nimi o chodzeniu na randki jest niezmiernie ważne.

Szczerość umocni relacje z rodzicami i pomoże Ci zrozumieć swoje własne uczucia i samo randkowanie, gdy będą Ci zadawali pytania i dzielili się swoimi doświadczeniami.

2. Ustal granice

Ustalenie granic jest kluczem do dobrego związku. Nie pozwól, aby ktokolwiek namawiał Cię do rzeczy, na które nie jesteś gotowa. Jeśli ktoś zmusza Cię do zrobienia czegoś, czego nie chcesz zrobić, stanowczo odmów i zakończ ten związek. Szanowanie granic drugiej osoby nie podlega negocjacjom podczas randek. Chodzenie na randki powinno sprawiać wam przyjemność i powinniście się wzajemnie szanować. Jeśli Twój chłopak nie okazuje Ci szacunku, to znaczy, że trafiłaś na niewłaściwego faceta.

3. Niech posiadanie chłopaka nie stanie się dla Ciebie zbyt ważne

Najprawdopodobniej w gimnazjum, czy liceum nie spotkasz faceta, z którym spędzisz resztę życia. Nie trać więc przyjaźni, nad którymi tak bardzo i tak długo pracowałaś, rezygnując ze waszych wspólnych planów z przyjaciółkami i spotykając się tylko ze swoim chłopakiem.

I pamiętaj o tym, że może Ci się przydarzyć taka oto przerażająca sytuacja: Ty i Twoja najlepsza przyjaciółka zakochałyście się w tym samym chłopaku. Oto nasza rada: Nie zrywaj przyjaźni dla chłopaka, z którym prawdopodobnie nie będziesz zbyt długo się spotykać. Związek może się skończyć. A wtedy okaże się, że masz złamane serce i nie masz przyjaciółki.


Chciałabyś się podzielić jakąś wskazówką? Zrób to tutaj! Możesz pomóc innej nastolatce, jak przebrnąć przez pierwszą randkę!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Nowy wizerunek na powrót do szkoły

Niewielkie zmiany w garderobie mogą zaprezentować Cię z zupełnie innej strony. Wypróbuj nasze wskazówki, jak wrócić do szkoły z nowym wizerunkiem.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny