Jak włożyć tampon bez aplikatora

0
Jak włożyć tampon bez aplikatoraJak włożyć tampon bez aplikatora

Tampony to ogromna wygoda, zapewniają uczucie czystości i podczas okresu pozwalają nosić i robić, co chcesz (w końcu możesz swobodnie usiąść nad basenem w ślicznym kostiumie!). Jesteśmy wielkimi fanami.

Istnieją dwa rodzaje tamponów – z aplikatorem i bez. Same tampony niczym się od siebie nie różnią, różnica polega na sposobie ich wkładania. Tampony bez aplikatora wsuwa się palcem, podczas gdy tampony z aplikatorem – oczywiście – wkłada się za pomocą aplikatora. Jeśli używasz tamponów z aplikatorem, możesz nie wiedzieć, jak włożyć tampon bez aplikatora.

Wkładanie tamponu bez aplikatora jest bardzo proste. Przygotowaliśmy dla Ciebie instrukcję krok po kroku, jak to zrobić. Sprawdź.

Jak włożyć tampon bez aplikatora

  1. Najpierw umyj ręce. To bardzo ważne, żeby nie wprowadzić zarazków do miejsc intymnych.
  2. Następnie rozpakuj tampon.
  3. Kciukiem i palcem wskazującym przytrzymaj tampon od spodu (blisko sznurka!).
  4. Delikatnie wsuń tampon do pochwy.
  5. Użyj palca wskazującego, aby wsunąć tampon do pochwy tak, aby znalazł się we właściwym położeniu. Naciskaj do momentu, aż nie będzie mógł wejść głębiej. Palec powinien zetknąć się z pochwą. Kiedy przestaniesz czuć tampon, będzie to oznaczało, że jest wystarczająco głęboko. Nie martw się, tampon nie może „wpaść za głęboko” ani utknąć.
  6. Wysuń palec.
  7. Ponownie umyj ręce.
  8. To wszystko! Teraz wiesz, jak włożyć tampon bez aplikatora!

Wybór rodzaju tamponu zależy od osobistych preferencji. Niektóre dziewczyny uważają, że korzystanie z aplikatora jest wygodniejsze, a inne nie. Oba rodzaje tamponów są dobre, więc sama musisz wybrać taki, jaki Ci odpowiada. Dzięki naszej instrukcji już wiesz, jak włożyć tampon bez aplikatora i możesz podjąć właściwą decyzję.

Tampony
Tampony
Higiena
Higiena

Powiązane artykuły

article
Jak włożyć tampon bez aplikatora?
Tampony to ogromna wygoda, zapewniają uczucie czystości i podczas okresu pozwalają nosić i robić, co chcesz (w końcu możesz swobodnie usiąść nad basenem w ślicznym kostiumie!).
/miesiaczka/tampony/jak-wlozyc-tampon-bez-aplikatora/
Czas czytania (2) min
undefined?w=1920
pl