Jak przygotować wspaniałe przyjęcie i być idealną gospodynią

Jak przygotować wspaniałe przyjęcie i być idealną gospodynią

Wykorzystaj nasze pomysły i zorganizuj superprzyjęcie, o którym Twoim przyjaciele będą mówić miesiącami.

1.Wybierz temat przewodni.
Ten krok nie jest nieodzowny, ale czasami kilka zaplanowanych wcześniej, aktywności pomoże przełamać lody, zwłaszcza gdy,zapraszasz znajomych z różnych grup. Twoi przyjaciele ze szkoły i koledzy oraz koleżanki z drużyny nie będą się czuć nieswojo, gdy wciągniesz ich do wspólnej zabawy z pozostałymi gośćmi. Potrzebujesz pomysłów? Postaw na noc gier, potańcówkę lub imprezę tylko dla dziewczyn.


2. Superprzekąski.
Oczywiście, że chipsy, salsa, hummus i mini-marchewki zawsze się sprawdzą, ale dlaczego nie pójść o krok dalej? Jeśli zaprosiłaś znajomych na maraton filmowy, możesz naszykować barek z dodatkami do popcornu. Goście będą mogli zjeść kukurydzę ze świeżymi ziołami, tartym serem i polewą karmelową. Goście, którzy przyszli na potańcówkę będą na pewno spragnieni, zatem wymieszaj kilka napojów z woda sodową i smacznymi sokami, np. z granatu lub guawy. (Dodatkowy punkt otrzymasz za przystrojenie napojów mini-parasolkami.) Przygotuj słoje ze smakołykami (np. orzeszkami), obok połóż małe plastikowe torebeczki ze wstążkami – goście będą mogli przygotować sobie własne mieszanki. Wszyscy to lubią!


3. Przygotuj budkę fotograficzną.
Wypożyczenie prawdziwej budki fotograficznej może być bardzo kosztowne, ale przecież można ją samodzielnie przygotować. Przewieś prześcieradło, by powstało tło, weź kilka pozostałości po kostiumach i umieść je w koszu z rekwizytami obok „budki”. Goście będą się świetnie bawić, przymierzając pierzaste boa, kolorowe skrzydła, szalone kapelusze i sztuczne wąsy, a na koniec publikując to wszystko na Instagramie. Wymyśl jakiś hashtag, żeby goście mogli łatwo znaleźć zdjęcia (i podzielić się nimi).


4. Przećwicz playlistę.
Dobra muzyka to podstawa każdej imprezy, więc zadbaj o dobry zestaw. Poproś przyjaciółkę, której ufasz w tej kwestii, aby została DJ-em lub ułóż swoją własną playlistę. Wypróbuj swoje propozycje kilka dni przed imprezą, zanim wyjdziesz do szkoły. Jeśli będziesz tańczyć w rytm wybranych piosenek podczas mycia zębów, to znaczy, że masz dobre kawałki!


5. Nie zostawiaj gości samych.
Nie bądź gospodynią, która przez cały wieczór rozmawia tylko ze swoim wymarzonym chłopakiem – niech każdy czuje się mile widziany. Czy Twój kolega z klasy czuje się nieco wyobcowany, bo nie zna innych gości? Weź go za rękę i przedstaw pozostałym. A ta dziewczyna z sąsiedztwa, która wydaje się być poddenerwowana i cały czas stoi przy stoliku z przekąskami? Podejdź do niej i zapytaj: „Czy możesz mi pomóc wybrać kilka piosenek do mojego zestawu? Niech wszyscy zaczną tańczyć!” A dopiero później idź porozmawiać ze swoją sympatią.


Zdjęcie: Jutta Klee/Getty Images

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

asia

palejka 2016-03-02

okres mam i żle się czuje

Jak przygotować się do szkolnego balu w 24 godziny

Dowiedz się, co zrobić na dzień przed szkolnym balem, żeby był to najlepszy bal w Twoim życiu.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak się nie dać upałowi: poradnik, jak przetrwać lato

Od plaży po ogródek, czyli jak się chronić przez upałem, słońcem, insektami i zmienną pogodą.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak być sobą?

Poczuj się lepiej w swojej skórze. Nasze strategie pozwolą Ci oprzeć się presji rówieśników.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny