Jak opanować puszące się włosy?

Jak opanować puszące się włosy?

Twoje włosy wymykają się spod kontroli. Mamy kilka wskazówek, jak je okiełznać.


    Obudziłaś się dziś rano z puszącymi się włosami i totalnym bałaganem na głowie? Doceniamy naturalne piękno Twoich włosów, ale zdarzają się dni, kiedy całkowicie wymykają się one spod kontroli! Oto wskazówki, co robić a czego unikać, by ujarzmić niesforną czuprynę i nadać włosom wspaniały wygląd.


     Co robić w Dniu niesfornych, puszących się włosów:

    
 •         Przede wszystkim pokochaj swoje włosy. Wiele osób z zazdrością spogląda na te królewskie loki lub szlachetne fale!    
 •     
 • Zamiast szamponu wmasuj w skórę głowy i we włosy odżywkę. Naturalne olejki pozostaną na nich zmiękczając i wygładzając kłopotliwe pukle. Pantene ® Anti-Frizz Curl Creme to doskonały wybór.    
 •     
 •         Podczas suszenia wygładzaj włosy dużą, okrągłą szczotką. Dzięki aluminiowym szczotkom, których wnętrze nagrzewa się od ciepła suszarki, jednocześnie wysuszysz i ułożysz swoje włosy.    
 •     
 •         Susz włosy zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, kierując strumień powietrza do dołu. Zmiana kierunku uniemożliwia domykanie łusek i powoduje ich rozdwajanie. Podziel włosy na kilka partii, upnij je i osuszaj po kolei. Wypróbuj produkt chroniący włosy przed wysoką temperaturą; Pantene ® Heat Protection Spray       to doskonały wybór.    

 •      Czego unikać w Dniu niesfornych, puszących się włosów:


      · Nie nadużywaj suszarki, prostownicy ani lokówki. Im więcej kontaktu z nagrzanymi urządzeniami lub gorącym powietrzem będą miały Twoje włosy, tym bardziej suche się staną. Używając suszarki lub lokówki, wybierz najniższą możliwą temperaturę i przed rozpoczęciem pielęgnacji nałóż produkt chroniący przed gorącem.

      · Nie spłukuj włosów ciepłą wodą. Wybierz najchłodniejszą, jaką jesteś w stanie zaakceptować, ponieważ zimna woda domknie łuski sprawiając, że włosy staną się gładsze i mniej napuszone.

      · Unikaj energicznego wycierania włosów. Owiń je ręcznikiem na 10 minut tak, by wchłonął nadmiar wody. Następnie użyj małego ręcznika, by od końcówek aż po nasadę, delikatnie naciskając, osuszyć włosy .

      · Nie dotykaj włosów zbyt często.

      · Nie używaj grzebieni z drobnym rozstawem zębów i gęstych szczotek.

      · Nie używaj produktów do włosów z wysoką zawartością alkoholu lub szamponów z siarczanami.

      Co najgorszego przydarzyło ci się w Dniu niesfornych i puszących się włosów?

  Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
  Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.
  • Pokaż komentarze

  szczotka prostująca

  2017-02-09

  Ja teraz zawszee rano używam szczotki prostującej i szybko mam wygładzone włosy. Mój babyliss czarny szybszy jest od prostownicy, raz pociągnę i gotowe

  prostownica jednak

  2016-10-26

  MNie pomaga w tym moja niezawodna prostownica z funkcją pary, spokojnie ujarzmiam moje niesforne loki tym babylisem bo raz pociągnę i sa gładkie, dobry sprzęt na takie sprawy

  Usta ombre

  Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

  Dowiedz się wiecej

  MyDziewczyny

  Jak dbać o włosy

  Bad hair day? Nie przejmuj się :) Carpe diem!

  Dowiedz się wiecej

  MyDziewczyny

  Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

  Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

  Dowiedz się wiecej

  MyDziewczyny

  Plakat: Dobro jest zaraźliwe

  Wysyłaj pozytywne wibracje wszędzie tam, gdzie powiesisz ten plakat.

  Dowiedz się wiecej

  Secret