Kilka sposobów na piękną, promieniejącą twarz

Kilka sposobów na piękną, promieniejącą twarz

Mówi się, że twarz jest zwierciadłem duszy. Jednak, aby zawsze promieniała blaskiem i przyciągała uwagę, trzeba jej poświęcić trochę czasu.

Mówi się, że twarz jest zwierciadłem duszy. I chyba sporo w tym racji. Jednak, aby zawsze promieniała blaskiem i przyciągała uwagę, trzeba jej poświęcić trochę czasu. Jak? Oto najważniejsze sprawy:

1. Oczyszczanie

Po co mamy oczyszczać skórę? To proste! Nie chcemy przecież, aby poniewierały się po niej warstwy kurzu, resztki kosmetyków czy, co gorsza, bakterie. Jeśli chodzi o twarz, powinnaś unikać mydła, gdyż może ono powodować podrażnienia. Zdecydowanie lepsze będzie mleczko, żel lub tonik. Na rynku znajdziesz dużą gamę różnych produktów (np. marki Olay). Zwróć uwagę, aby kosmetyk był dobrany do Twojego rodzaju cery – tylko tak zapewnisz jej to, czego naprawdę potrzebuje. zabieg oczyszczania wykonuj codziennie rano i wieczorem. zobaczysz – Twoja cera odwdzięczy Ci się super wyglądem. Warto, co?

2. Nawilżanie

Po dokładnym oczyszczeniu, czas na nawilżenie. Nikt nie lubi uczucia suchości – Twoja skóra też nie! Wklep w nią krem nawilżający, a od razu poczuje się lepiej. Oczywiście, pamiętaj o doborze odpowiedniego kosmetyku. Na półkach jest ich tyle, że będziesz pewnie musiała trochę poszperać. Ale przecież to sama przyjemność, nie? Poza tym, czego się nie robi dla urody? Najlepiej zaopatrz się od razu w krem na dzień i na noc, które mają nieco inne działanie. Gdy już dokonasz zakupu, nie wydzielaj swojej skórze porcji kremu jak racji żywnościowych w wojsku! Jeżeli w ciągu dnia poczujesz, że jest sucha i napięta, pomóż jej! Lepiej? Na pewno! Już niedługo wszystkie qmpele będą spoglądać na Ciebie z zazdrością. Ale pozostaje jeszcze jeden warunek.

3. Nie tylko kosmetyki

  • To prawda, że drogerie są świetnie zaopatrzone, ale nie wszystkie sprawy załatwisz dzięki kosmetykom. Nie dziw się! Nie pomogą najlepsze żele i kremy, jeśli nie będziesz przestrzegać pewnych zasad:
  • wysypiaj się – unikniesz szarej cery i worków pod oczami,
  • nie siedź cały czas w domu – ruch na świeżym powietrzu nada Twojej skórze zdrowego blasku. A spacery mogą być bardzo przyjemne, no nie?
  • jedz dużo owoców i warzyw – zawierają cenne witaminy, które odżywiają skórę od wewnątrz,
  • unikaj papierosów i alkoholu – nie tylko zaszkodzą Twojemu zdrowiu, ale też spowodują szybsze starzenie skóry. A chyba nie chcesz wyglądać jak własna babcia?
  • I to by było na tyle. Prawda, że prosta sprawa? zatem, do dzieła!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak używać nici dentystycznej?

Czy używanie nici dentystycznej jest trudne? Oto sposób na czyste i piękne zęby, gdy nosisz aparat ortodontyczny.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Żel do golenia

Sama podejmij decyzję, czy żel do golenia jest niezbędny.

Dowiedz się wiecej

Venus

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!