Jak dobrać okulary?

Jak dobrać okulary?

Pokaż swoje najlepsze cechy i wybierz najlepsze okulary, które będą idealnie do nich pasować.

Czas na okulary. Chociaż może Ci się to wydawać uciążliwe, para fajnych, stylowych okularów może doskonale uzupełnić poprawić cały Twój strój. Dodatkowo, A w dodatku będziesz mogła lepiej widzieć swojego wymarzonego chłopaka z drugiego końca sali. Niezależnie od tego, czy wybierasz swoje pierwsze czy lub piąte okulary, skorzystaj z poniższych porad, aby dobrać właściwe oprawki.


  • Wybierając się po nowe okulary, uczesz włosy tak jak zwykle i załóż ulubioną koszulkę w neutralnym kolorze. To pomoże Ci skoncentrować się na swojej twarzy i na tym, jakie okulary będą pasowały do Twojego codziennego stroju.

  • Poproś kogoś o opinię. Rodzice mogą Ci pomóc, możesz także zabrać ze sobą przyjaciółkę. Nie zapomnij również poprosić zapytać o radę sprzedawcę. Dobór oprawek to jego praca i na pewno pokaże Ci wszystkie pasujące do ciebie okulary najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

  • Wybierz oprawki, które są korzystne dla Twojego kształtu twarzy. Jeżeli Twoja twarz jest kwadratowa, wybierz oprawki owalne lub w kształcie migdałów, które złagodzą jej rysy. Jeżeli Twoja twarz jest okrągła, spróbuj kwadratowych oprawek z wyraźnymi, prostymi liniami. Oprawki nie powinny być szersze niż najszersza część twarzy.

  • Dopasuj górną część oprawek do brwi; powinny mieć podobny łuk. Jeżeli oprawki kończą się pod linią brwi, możesz wyglądać na stale zaskoczoną. Jeżeli znajdują się ponad brwiami, możesz sprawiać wrażenie rozgniewanej lub niezadowolonej.

  • Upewnij się, że oprawki dobrze leżą. Powinnaś patrzeć dokładnie przez środek każdej soczewki. Oprawki nie powinny uciskać nosa ani lub pozostawiać czerwonych śladów, nie powinny być także zbyt luźne i zjeżdżać Ci z nosa.

  • A co z kolorem? Tu zwróć uwagę na typ swojej karnacji. Wybierz odcień oprawek, które go podkreślą. Potrzebujesz pomocy przy określeniu typu swojej cery? Jeżeli żyły, które są widoczna na Twoich nadgarstkach i stopach wydają się zielonkawe, to Twoja skóra ma ciepły odcień. Przewaga niebieskich żył to chłodny odcień skóry! Brązy wyglądają świetnie z ciepłym odcieniem skóry, podobnie jak kolory metaliczne i jaskrawe, np. takie jak turkusowy. Chłodne typy cery lepiej wyglądają z szarościami, srebrem i ze stonowanymi barwami.

Warto poświęcić więcej czasu na przymierzenie kilku oprawek, aby znaleźć idealny dla siebie model. Wybrane okulary będą musiały pasować do wszystkiego, co będziesz nosić przynajmniej przez kilka lat! Jeżeli skorzystasz z tych zasad i swojej oceny, czeka Cię słuchanie wielu komplementów.


Jak się czułaś, kiedy po raz pierwszy przymierzyłaś okulary?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Fryzury na lato

Lato to czas swobody, więc twoje fryzury też powinny takie być! Oto kilka pomysłów.

Dowiedz się wiecej

Aussie

Zdrowa dieta dla nastolatek

Zdrowa dieta dla nastolatek, dzięki której poczujesz się świetnie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

4 fakty pomagające zrozumieć kolegów w Twoim wieku

Zastanawiasz się, jak zdobyć chłopaka? Pomoże Ci to zrozumieć, dlaczego chłopcy zachowują się tak, jak się zachowują!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny