Cztery studniówkowe wpadki, których należy unikać

Cztery studniówkowe wpadki, których należy unikać

Co zrobić, żeby podczas studniówki wszystko na pewno poszło po Twojej myśli.

Znalazłaś idealną sukienkę na studniówkę, zamówiłaś dla swojego partnera kwiatek do butonierki, zarezerwowałaś wizytę u fryzjera, żeby pięknie Cię uczesał i umówiłaś się, że przed balem pójdziesz do przyjaciółki, by tam się przygotować. Oto wskazówki, czego NIE robić 24 godziny przed studniówką, żeby wszystko poszło zgodnie z planem.


1. Nie kładź się późno spać
Porządny sen przed tak ważnym wydarzeniem dostarczy Ci porcji energii potrzebnej, abyś mogła przetańczyć całą noc z koleżankami, a oprócz tego sen da Ci „wypoczęty” i świeży wygląd.


2. Nie rezygnuj ze śniadania


Rozpoczęcie poranka od zdrowego śniadania jest zawsze dobrym pomysłem, ale w dniu studniówki jest to jeszcze lepszy pomysł niż zwykle. Masz przed sobą długi dzień, a takie śniadanie zapewni Ci energię, której potrzebujesz, by tanecznym krokiem wejść w ten szczególny dzień.


3. Nie spóźnij sięNie możesz wszystkiego zaplanować, to jasne, ale postaraj się zrobić wszystko, co w Twojej mocy, by dotrzeć na umówione spotkania nieco wcześniej, abyś nie musiała mieć poczucia, że działasz w pośpiechu. Jeśli będziesz wcześniej, a Twój fryzjer będzie miał czas, możecie przedyskutować kilka propozycji fryzur. Nie zapomnij o napiwku!


4. Nie zapomnij o niczymNie ma nic gorszego od sytuacji, kiedy wszystko jest zaplanowane, a jednak coś nie wychodzi. Upewnij się dwa razy (lub nawet trzy, jeśli nadal się niepokoisz), czy kierowca i fotograf będą na czas, sprawdź waszą rezerwację w restauracji i wszystko inne. Na samym końcu upewnij się, że macie ze sobą zaproszenia na studniówkę!


Popełniłaś któryś z tych błędów? Podziel się z nami najbardziej żenującymi wpadkami przed studniówką – nie wstydź się!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Porada dotycząca przyszłej kariery: Twój styl uczenia się

Poznanie swojego stylu uczenia się może doprowadzić Cię do zdobycia wspaniałego zawodu. Już teraz sprawdź, jaki zawód jest dla Ciebie najlepszy.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Czy warto iść na studia?

Wiele rzeczy może powstrzymywać Cię przed pójściem na studia. Nie daj się zniechęcić!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Szkolna impreza: wskazówki na idealną noc

Przygotuj się na niezapomnianą noc. Przeczytaj naszą listę rzeczy do zrobienia przed szkolną imprezą.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Trudny czas dojrzewania

Bycie nastolatką nie jest łatwe, ale możliwe do przejścia bez większych dramatów. Zobacz zasady, którymi kierowała się Littlemooonster96 w czasie dojrzewania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

4 pytania na temat pocenia się

Oto informacje o tym, dlaczego się pocimy i jak poznać, czy pocisz się za bardzo.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny