Poranne wstawanie

Poranne wstawanie

Skróć czas porannego przygotowywania się do szkoły przy pomocy tych prostych wskazówek.

Opanowałaś już szkolną rutynę, ale dlaczego nadal rano robisz wszystko w pośpiechu? Nawet, jeśli potrafisz się ubrać z zamkniętymi oczami, możesz skorzystać z naszych wskazówek, by ograniczyć poranną szamotaninę!Dzień wcześniej


Oto cowieczorna lista rzeczy do zrobienia przed pójściem spać.

  • Śniadanie

Pomyśl wcześniej nad śniadaniem i przygotuj wszystko, co będzie Ci potrzebne do przygotowania posiłku. Jeśli masz ochotę na płatki śniadaniowe lub owsiane, weź pudełko z kredensu i postaw je na stole obok miseczki i łyżki.

  • Lunch

Zabierasz coś ze sobą? Wieczorem przygotuj kanapki, sok i poporcjuj przekąski. Spakuj wszystko do pudełka na lunch i schowaj do lodówki, żebyś rano mogła wszystko szybko wyjąć przed wyjściem do szkoły. Potrzebujesz pieniędzy? Poproś mamę lub tatę z wyprzedzeniem i schowaj je do torby. Może żeby jeszcze bardziej uprościć sprawę, rodzice dadzą Ci tyle pieniędzy, że wystarczy na obiad na cały tydzień.

  • Ubranie

Wybierz ubranie na kolejny dzień, nawet jeżeli w szkole nosisz mundurek. Nie zapomnij o odzieży wierzchniej, akcesoriach i butach. Ustaw lub powieś ubrania razem, żebyś rano miała do wszystkiego łatwy dostęp.

  • Torba

Skończyłaś odrabiać zadanie domowe? Złap wszystkie książki, wypracowania i podręczniki i wrzuć wszystko do plecaka. Rodzice muszą coś podpisać? Poproś ich o to teraz! A jeśli masz dodatkowe zajęcia sportowe po szkole, zapakuj wszystko, co niezbędne do torby.

  • Prysznic

Jeśli weźmiesz prysznic wieczorem, będziesz spać 10 lub 15 minut dłużej – jeśli będziesz myć i suszyć włosy dzień wcześniej zyskasz jeszcze więcej snu.Szybkie wyjście


Tik-tak. Czas wyjść do szkoły! Oto wskazówki, jak wyjść szybko z domu.

  • Połóż budzik daleko od siebie

Jesteś królową drzemki? Postaw budzik tam, gdzie nie będziesz mogła go dosięgnąć bez wygramolenia się z łóżka. Może nawet w drugim końcu pokoju, jeśli będzie trzeba.

  • Poranna toaleta

Umyj zęby i twarz, upewnij się, że Twoja poranna toaleta będzie ograniczona do prostych czynności. Jeśli trzymasz błyszczyk w torebce, makijaż możesz sobie zrobić w drodze do szkoły.

  • Włosy

Poranki mogą być trudne. Zaopatrzenie się w akcesoria do włosów takie jak opaski, spinki, apaszki jest prostym, szybkim i stylowym sposobem na ujarzmienie fryzury, nawet wtedy, kiedy sytuacja wydaje się najgorsza z możliwych. Zawsze miej w torebce dodatkową gumkę, żebyś mogła spiąć włosy w kucyk, nawet wtedy, gdy o czymś zapomnisz lub zabraknie Ci czasu.


Która czynność rano zajmuje Ci najwięcej czasu?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

Nie ma sposobu

Trouble 04.03.2016

Co by nie robić, i tak łatwo się nie wstaje!

Jak zrobić świece zapachowe?

Niech Twój pokój pięknie pachnie dzięki własnoręcznie zrobionym świecom zapachowym.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Powody, dla których potrzebujemy hobby

Wypełnij swój czas czymś, co naprawdę może zmienić Twoje życie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny