Poranne wstawanie

Poranne wstawanie

Skróć czas porannego przygotowywania się do szkoły przy pomocy tych prostych wskazówek.

Opanowałaś już szkolną rutynę, ale dlaczego nadal rano robisz wszystko w pośpiechu? Nawet, jeśli potrafisz się ubrać z zamkniętymi oczami, możesz skorzystać z naszych wskazówek, by ograniczyć poranną szamotaninę!Dzień wcześniej


Oto cowieczorna lista rzeczy do zrobienia przed pójściem spać.

  • Śniadanie

Pomyśl wcześniej nad śniadaniem i przygotuj wszystko, co będzie Ci potrzebne do przygotowania posiłku. Jeśli masz ochotę na płatki śniadaniowe lub owsiane, weź pudełko z kredensu i postaw je na stole obok miseczki i łyżki.

  • Lunch

Zabierasz coś ze sobą? Wieczorem przygotuj kanapki, sok i poporcjuj przekąski. Spakuj wszystko do pudełka na lunch i schowaj do lodówki, żebyś rano mogła wszystko szybko wyjąć przed wyjściem do szkoły. Potrzebujesz pieniędzy? Poproś mamę lub tatę z wyprzedzeniem i schowaj je do torby. Może żeby jeszcze bardziej uprościć sprawę, rodzice dadzą Ci tyle pieniędzy, że wystarczy na obiad na cały tydzień.

  • Ubranie

Wybierz ubranie na kolejny dzień, nawet jeżeli w szkole nosisz mundurek. Nie zapomnij o odzieży wierzchniej, akcesoriach i butach. Ustaw lub powieś ubrania razem, żebyś rano miała do wszystkiego łatwy dostęp.

  • Torba

Skończyłaś odrabiać zadanie domowe? Złap wszystkie książki, wypracowania i podręczniki i wrzuć wszystko do plecaka. Rodzice muszą coś podpisać? Poproś ich o to teraz! A jeśli masz dodatkowe zajęcia sportowe po szkole, zapakuj wszystko, co niezbędne do torby.

  • Prysznic

Jeśli weźmiesz prysznic wieczorem, będziesz spać 10 lub 15 minut dłużej – jeśli będziesz myć i suszyć włosy dzień wcześniej zyskasz jeszcze więcej snu.Szybkie wyjście


Tik-tak. Czas wyjść do szkoły! Oto wskazówki, jak wyjść szybko z domu.

  • Połóż budzik daleko od siebie

Jesteś królową drzemki? Postaw budzik tam, gdzie nie będziesz mogła go dosięgnąć bez wygramolenia się z łóżka. Może nawet w drugim końcu pokoju, jeśli będzie trzeba.

  • Poranna toaleta

Umyj zęby i twarz, upewnij się, że Twoja poranna toaleta będzie ograniczona do prostych czynności. Jeśli trzymasz błyszczyk w torebce, makijaż możesz sobie zrobić w drodze do szkoły.

  • Włosy

Poranki mogą być trudne. Zaopatrzenie się w akcesoria do włosów takie jak opaski, spinki, apaszki jest prostym, szybkim i stylowym sposobem na ujarzmienie fryzury, nawet wtedy, kiedy sytuacja wydaje się najgorsza z możliwych. Zawsze miej w torebce dodatkową gumkę, żebyś mogła spiąć włosy w kucyk, nawet wtedy, gdy o czymś zapomnisz lub zabraknie Ci czasu.


Która czynność rano zajmuje Ci najwięcej czasu?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.
  • Pokaż komentarze

Nie ma sposobu

Trouble 2016-03-04

Co by nie robić, i tak łatwo się nie wstaje!

Plakat: Wspólnie walczmy o dobro

Powieś ten plakat i pokaż światu, że jesteś przeciwna dręczeniu innych.

Dowiedz się wiecej

Secret

Bon voyage! Pięć powodów, dla których warto studiować za granicą

Myślisz o spędzeniu semestru na studiach za granicą? Oto dlaczego powinnaś to zrobić!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Bądź przyjaciółką, a nie dręczycielką

Poznaj swoją najlepszą przyjaciółkę, wykorzystując nasze wskazówki, jak zaprzyjaźnić się z ofiarą agresji rówieśniczej.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak używać nici dentystycznej?

Czy używanie nici dentystycznej jest trudne? Oto sposób na czyste i piękne zęby, gdy nosisz aparat ortodontyczny.

Dowiedz się wiecej

Oral-B