Bądź najlepszą opiekunką dla dzieci w dzielnicy

Bądź najlepszą opiekunką dla dzieci w dzielnicy

Opieka nad dziećmi to jedna z najlepszych prac dla nastolatek. Dowiedz się, jak uszczęśliwić małych klientów.

Opieka nad dziećmi to wspaniały sposób zarabiania pieniędzy, ale dostarczanie dzieciom rozrywki może być utrapieniem kiedy są znudzone, a Ty nie wiesz co masz z nimi zrobić. Wypróbuj nasze propozycje – i przypomnij sobie jak fajnie jest być dzieckiem! Będziesz się świetnie bawić i zyskasz doświadczenie zawodowe.


Dziecięce nagrody


Chcesz od razu wkraść się w łaski małego człowieka? Poproś, by Ci pokazał ulubione zabawki, gry i książki, ale zrób to w stylu ceremonii rozdania nagród. Niech Twój podopieczny ogłosi zwycięzców w takich kategoriach jak: „Najlepsza zabawa przy użyciu pędzla” lub „Najukochańsza bajka”. To wesoły sposób na to, żeby poznać zainteresowania dzieci i zaprzyjaźnić się z nimi.


Torba pełna zabawek


Gdy dzieci zmęczą się zabawą swoimi zabawkami, wyciągnij coś z Twojej torby pełnej niespodzianek. Wypełnij torbę płócienną rzeczami, które znajdziesz w domu, np. stary dinozaur brata sterowany pilotem lub kucyk z Twojej kolekcji figurek.


Bal przebierańców!


Przynieś ze sobą kilka części ze starych kostiumów jak, np. plastikowa maska, pierzaste boa i bawcie się w przebieranki. Pamiętaj, żeby wszystko się mieniło i błyszczało, gdy będziecie paradować w swoich przebraniach!


Przetańczcie całą noc


Na swoim telefonie lub odtwarzaczu MP3 zrób składankę muzyczną przewidzianą specjalnie na okoliczność opieki nad dzieckiem. Ty i Twoi podopieczni możecie urządzić sobie mini-dyskotekę. To niezawodna broń masowej zabawy!


Ufoludki


Przynieś wszystko, czego potrzebujesz! Oto nasz pomysł: przekonaj się, ile ufoludków Twoi podopieczni mogą zrobić z surowego makaronu, brokatu i kleju. Zadbaj o porządek na całej przestrzeni twórczej - rozłóż gazety przed zabawą i posprzątaj po wszystkim (nikt nie chce mieć na głowie rozgniewanych rodziców pod koniec dnia)!


Baw się jedzeniem


Kontynuuj zabawę do posiłku. Talerze to czyste płótno. Ile obrazów można zrobić z kawałków jabłka, winogron, paluszków i rodzynek? Uśmiechnięty szczeniak z dużymi uszami? Łódź kołysząca się na falach? Śliczny mały domek z drewnianych bali z drzewkiem przed domem?


Śmieszne opowiadania


Pomóż dziecku, które uczy się czytać. Niech poćwiczy z Tobą, ale postaraj się, żeby było to dla niego bardziej interesujące - niech każdy bohater ma inny głos. Pokaż dzieciom, że czytanie jest wesołe.


Podziel się z nami Twoimi pomysłami na opiekę nad dziećmi (lub inne pomysły pracy dla nastolatek) i pomóż koleżankom!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powody, dla których potrzebujemy hobby

Wypełnij swój czas czymś, co naprawdę może zmienić Twoje życie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Bon voyage! Pięć powodów, dla których warto studiować za granicą

Myślisz o spędzeniu semestru na studiach za granicą? Oto dlaczego powinnaś to zrobić!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Trzy zabawne i fajne rzeczy, które możesz zrobić ze swoją rodziną.

Kto wie, może spędzanie czasu ze swoją rodziną może być zabawne? Wypróbuj trzy fajne pomysły.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny