Bądź najlepszą opiekunką dla dzieci w dzielnicy

Bądź najlepszą opiekunką dla dzieci w dzielnicy

Opieka nad dziećmi to jedna z najlepszych prac dla nastolatek. Dowiedz się, jak uszczęśliwić małych klientów.

Opieka nad dziećmi to wspaniały sposób zarabiania pieniędzy, ale dostarczanie dzieciom rozrywki może być utrapieniem kiedy są znudzone, a Ty nie wiesz co masz z nimi zrobić. Wypróbuj nasze propozycje – i przypomnij sobie jak fajnie jest być dzieckiem! Będziesz się świetnie bawić i zyskasz doświadczenie zawodowe.


Dziecięce nagrody


Chcesz od razu wkraść się w łaski małego człowieka? Poproś, by Ci pokazał ulubione zabawki, gry i książki, ale zrób to w stylu ceremonii rozdania nagród. Niech Twój podopieczny ogłosi zwycięzców w takich kategoriach jak: „Najlepsza zabawa przy użyciu pędzla” lub „Najukochańsza bajka”. To wesoły sposób na to, żeby poznać zainteresowania dzieci i zaprzyjaźnić się z nimi.


Torba pełna zabawek


Gdy dzieci zmęczą się zabawą swoimi zabawkami, wyciągnij coś z Twojej torby pełnej niespodzianek. Wypełnij torbę płócienną rzeczami, które znajdziesz w domu, np. stary dinozaur brata sterowany pilotem lub kucyk z Twojej kolekcji figurek.


Bal przebierańców!


Przynieś ze sobą kilka części ze starych kostiumów jak, np. plastikowa maska, pierzaste boa i bawcie się w przebieranki. Pamiętaj, żeby wszystko się mieniło i błyszczało, gdy będziecie paradować w swoich przebraniach!


Przetańczcie całą noc


Na swoim telefonie lub odtwarzaczu MP3 zrób składankę muzyczną przewidzianą specjalnie na okoliczność opieki nad dzieckiem. Ty i Twoi podopieczni możecie urządzić sobie mini-dyskotekę. To niezawodna broń masowej zabawy!


Ufoludki


Przynieś wszystko, czego potrzebujesz! Oto nasz pomysł: przekonaj się, ile ufoludków Twoi podopieczni mogą zrobić z surowego makaronu, brokatu i kleju. Zadbaj o porządek na całej przestrzeni twórczej - rozłóż gazety przed zabawą i posprzątaj po wszystkim (nikt nie chce mieć na głowie rozgniewanych rodziców pod koniec dnia)!


Baw się jedzeniem


Kontynuuj zabawę do posiłku. Talerze to czyste płótno. Ile obrazów można zrobić z kawałków jabłka, winogron, paluszków i rodzynek? Uśmiechnięty szczeniak z dużymi uszami? Łódź kołysząca się na falach? Śliczny mały domek z drewnianych bali z drzewkiem przed domem?


Śmieszne opowiadania


Pomóż dziecku, które uczy się czytać. Niech poćwiczy z Tobą, ale postaraj się, żeby było to dla niego bardziej interesujące - niech każdy bohater ma inny głos. Pokaż dzieciom, że czytanie jest wesołe.


Podziel się z nami Twoimi pomysłami na opiekę nad dziećmi (lub inne pomysły pracy dla nastolatek) i pomóż koleżankom!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Cztery studniówkowe wpadki, których należy unikać

Co zrobić, żeby podczas studniówki wszystko na pewno poszło po Twojej myśli.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Sport: dziewczyny kontra chłopcy

Dlaczego dziewczyny nie uprawiają tak dużo sportu jak chłopcy i jak możesz to zmienić!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Poranne wstawanie

Skróć czas porannego przygotowywania się do szkoły przy pomocy tych prostych wskazówek.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Trzy zabawne i fajne rzeczy, które możesz zrobić ze swoją rodziną.

Kto wie, może spędzanie czasu ze swoją rodziną może być zabawne? Wypróbuj trzy fajne pomysły.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Randkowanie - porady

Wraz z zakochaniem pojawiają się pytania związane z chłopakami. Oto kilka świetnych porad dla początkujących randkowiczów.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny