Skurcze menstruacyjne

Skurcze menstruacyjne

Czy zbliża się u Ciebie kolejna miesiączka? Sprawdź jak możesz złagodzić bolesne skurcze menstruacyjne.

Zazwyczaj przychodzą niespodziewanie. Łapią nas w trakcie snu, albo nawet w szkolnej ławce. Ale raz w miesiącu wiesz, kiedy się ich spodziewać. Oczywiście w trakcie okresu.

Co powoduje skurcze?
Skurcze w czasie miesiączki są tym samym, co wszystkie inne skurcze w Twoim ciele. Mięśnie kurczą się zbyt mocno lub za szybko, utrudniając dopływ krwi i wywołując ból ból. W wypadku miesiączki, mięśnie te znajdują się w macicy. Ale przyczyny skurczy mogą być też zupełnie inne. Zdrowa menstruacja zależy również również od Twojej ogólnej ogólnej kondycji i nastawienia psychicznego. Dziewczyny, myślimy pozytywnie! Wyjdzie nam to na zdrowie! W połączeniu z ćwiczeniami i odpowiednią dietą, zapomnimy, co to jest okres!

Czy wszystkie kobiety odczuwają skurcze?
Nie! Wiele dziewczyn w ogóle ogóle nie odczuwa bólu bólu w czasie miesiączki. Co najwyżej lekki dyskomfort. Normalka. Jednak, jeśli nie należysz do tego grona szczęśliwych, a wręcz przeciwnie – odczuwasz skurcze w okolicach brzucha i pleców pleców porozmawiaj o tym z mamą lub skontaktuj się z lekarzem. Zwykle proste ćwiczenia, gorąca kąpiel lub poduszka elektryczna potrafią zdziałać cuda.

Czy bóle bóle menstruacyjne są dziedziczne?
Nie ma dowodów dowodów na to, że bóle bóle pojawią się u Ciebie tylko dlatego, że ma je Twoja mama. Jeśli jednak wmawiasz sobie, że tak jest, na pewno tak będzie. Lepiej dla Ciebie będzie, kiedy zdasz sobie sprawę, że miesiączka jest naturalnym, zdrowym procesem, który który wcale nie musi być bolesny. Uwierz w to!

Czy stosowanie tamponów tamponów może nasilić skurcze?
Wiele kobiet cierpi na skurcze menstruacyjne, ale nie ma dowodów dowodów na to, że są one wywoływane bądź wzmacniane przez tampony. Jeśli jednak stosowanie tamponu sprawia Ci ból ból, powinnaś porozmawiać z lekarzem albo szkolną pielęgniarką.

Czy ćwiczenia pomagają czy szkodzą w takich okolicznościach?
Ćwiczenia pomagają usunąć napięcie, które które może powodować skurcze. Nic jednak nie załatwi sprawy za Twoje nastawienie do okresu. Tylko pozytywne myślenie pozwoli Ci zapomnieć o kobiecych niedogodnościach!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Rodzaje tamponów

Tampony nie są produkowane w jednym uniwersalnym rozmiarze dla wszystkich. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni rozmiar w zależności od obfitości krwawienia.

Dowiedz się wiecej

Tampax

Miesiączka - jak się na nią mówi na świecie?

Dowiedz się, jak w 10 różnych krajach dziewczęta nazywają „te dni”.

Dowiedz się wiecej

Always

Skurcze i bole menstruacyjne

Dokuczają Ci bóle menstruacyjne? Wiedz, że są na nie skuteczne sposoby. Nie zwlekaj, zwalcz skurcze miesiączkowe i ból pojawiający się w czasie okresu.

Dowiedz się wiecej

Secret

Depilacja okolic bikini

Masz dość owłosionej linii bikini? 6 szybkich porad, jak ją wyrównać.

Dowiedz się wiecej

Venus