Kilka słów w sekrecie o bieliźnie na „te” dni

Kilka słów w sekrecie o bieliźnie na „te” dni

Wygodna czy ładna? Jaka jest najlepsza bielizna miesiączkowa?

Mamy tyle rodzajów, kształtów i kolorów bielizny do wyboru! A zatem, jaka jest najlepsza bielizna miesiączkowa?

Stare czy nowe? To zależy od Ciebie!

Podczas okresu niektóre dziewczyny lubią zakładać najstarsze i najmniej lubiane majtki, na wypadek gdyby coś się stało i powstała na nich plama. Inne dziewczyny wolą wtedy nosić najnowszą i ulubioną bieliznę, ponieważ – jak mówią – pomaga im to czuć się dobrze i świeżo.

Boisz się plam?

Jeśli używasz tamponów i obawiasz się plam na bieliźnie, które mogą pojawić się wtedy, gdy krwawienie jest bardziej obfite, użyj wkładki higienicznej. Zapewni ona dodatkową ochronę przed przeciekaniem i nie będziesz potrzebowała specjalnej bielizny miesiączkowej.

Jak sobie poradzić z plamami

Jeśli Twój okres pojawi się niespodziewanie i na Twojej bieliźnie powstanie plama, pamiętaj, że ZIMNA woda i sól najlepiej wywabiają plamy z krwi. Następnie wypierz majtki w zwykłym proszku.

Rozmiar ma znaczenie

Bez względu na to, co wybierzesz, pamiętaj, by Twoja bielizna miesiączkowa była w odpowiednim rozmiarze. Zwłaszcza gdy nosisz podpaski. Twoja bielizna pomaga utrzymać je na miejscu i jeśli jest zbyt obszerna, stara lub nie jest już elastyczna – prawdopodobnie nie spełni dobrze swojej roli.


Jaka bielizna miesiączkowa najlepiej sprawdza się u Ciebie?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

Specjalne majtki

2016-07-20

A ja kupiłam takie specjalne majtki na miesiączkę, femingerie. One nie przeciekają i dzięki temu nie mam już problemu z plamami na pościeli :D

Trudny czas dojrzewania

Bycie nastolatką nie jest łatwe, ale możliwe do przejścia bez większych dramatów. Zobacz zasady, którymi kierowała się Littlemooonster96 w czasie dojrzewania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Rodzaje tamponów i ich rozmiary

Są różne rozmiary i rodzaje tamponów. Nie są one produkowane w jednym uniwersalnym rozmiarze dla wszystkich. Pomożemy Ci znaleźć odpowiedni rodzaj tamponów w zależności od obfitości krwawienia.

Dowiedz się wiecej

Tampax

Dorastanie

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Kilka sposobów na piękną, promieniejącą twarz

Mówi się, że twarz jest zwierciadłem duszy. Jednak, aby zawsze promieniała blaskiem i przyciągała uwagę, trzeba jej poświęcić trochę czasu.

Dowiedz się wiecej

Oral-B