Spalona na raka

Spalona na raka

Czego nie robić na wakacjach? Przeczytaj podpowiedzi od IKS PE, zanim doświadczysz tego na własnej skórze!


O nie!! Spaliłam się na raka! Czyli chce cię ostrzec czego nie powinnaś robić na wakacjach! Oj, bycie nastolatką to coś pięknego, robiło się masę głupich i nieprzemyślanych rzeczy, po których zostają cudowne jak i śmieszne wspomnienia, które w tamtej chwili nie były takie zabawne jak są teraz!


Doświadczyłam tego na własnej skórze… i to tak dosłownie! :D Razem z koleżankami byłyśmy na wakacjach w Hiszpanii. Ja, jak to ja- totalny bladzioch chciałam wrócić pięknie opalona, lekko brązowa do Polski. Pierwszy tydzień opalania i nic nie widać, no to w głowie zaświtał mi bardzo niemądry pomysł!

Kupiłam oliwkę dla dzieci i poszłam się opalać nad basenem w czasie trwania sjesty, czyli wtedy kiedy jest najmocniejsze słońce. Opalałam się maksymalnie minut i po kąpieli zaczęłam tego żałować! Wyszłam z wanny spalona jak RAK! Nie mogłam dotykać swojego ciała, nie mogłam nosić ciuchów, spałam nago a koleżanki smarowały mnie jogurtem w celu złagodzenia mojego bólu. Uwierzcie mi, wtedy to nie było zabawne, ale teraz jak o tym myślę, gdy płakałam, bo nie potrafiłam się rozebrać, jak ten jogurt po nałożeniu od razu się zsiadł, bo miałam takie gorące ciało, gdy jedna z przyjaciółek robiła mi sesję abym nie zapomniała nigdy jak się spaliłam, to chce mi się śmiać.. a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie byłam w tym bólu sama! Więc mój morał taki- żadnych oliwek i opalania się na sjeście! :))


Jeśli chcecie wiedzieć więcej na podobny temat, zajrzyjcie tutaj.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Pomysł na imprezę - filmowe karaoke

Spróbujcie urozmaicić waszą filmową noc i dodajcie karaoke do stałego zestawu filmów.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny