Spalona na raka

Spalona na raka

Czego nie robić na wakacjach? Przeczytaj podpowiedzi od IKS PE, zanim doświadczysz tego na własnej skórze!


O nie!! Spaliłam się na raka! Czyli chce cię ostrzec czego nie powinnaś robić na wakacjach! Oj, bycie nastolatką to coś pięknego, robiło się masę głupich i nieprzemyślanych rzeczy, po których zostają cudowne jak i śmieszne wspomnienia, które w tamtej chwili nie były takie zabawne jak są teraz!


Doświadczyłam tego na własnej skórze… i to tak dosłownie! :D Razem z koleżankami byłyśmy na wakacjach w Hiszpanii. Ja, jak to ja- totalny bladzioch chciałam wrócić pięknie opalona, lekko brązowa do Polski. Pierwszy tydzień opalania i nic nie widać, no to w głowie zaświtał mi bardzo niemądry pomysł!

Kupiłam oliwkę dla dzieci i poszłam się opalać nad basenem w czasie trwania sjesty, czyli wtedy kiedy jest najmocniejsze słońce. Opalałam się maksymalnie minut i po kąpieli zaczęłam tego żałować! Wyszłam z wanny spalona jak RAK! Nie mogłam dotykać swojego ciała, nie mogłam nosić ciuchów, spałam nago a koleżanki smarowały mnie jogurtem w celu złagodzenia mojego bólu. Uwierzcie mi, wtedy to nie było zabawne, ale teraz jak o tym myślę, gdy płakałam, bo nie potrafiłam się rozebrać, jak ten jogurt po nałożeniu od razu się zsiadł, bo miałam takie gorące ciało, gdy jedna z przyjaciółek robiła mi sesję abym nie zapomniała nigdy jak się spaliłam, to chce mi się śmiać.. a najlepsze w tym wszystkim jest to, że nie byłam w tym bólu sama! Więc mój morał taki- żadnych oliwek i opalania się na sjeście! :))


Jeśli chcecie wiedzieć więcej na podobny temat, zajrzyjcie tutaj.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Pomysły na prezenty dla Twoich najbliższych

Trudno jest znaleźć perfekcyjny prezent dla każdego! Oto kilka podpowiedzi, które mogą Ci pomóc.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny