Jak dobrać biustonosz?

Jak dobrać biustonosz?

Nieodpowiedni stanik to zły wybór. Z nami dowiesz się, jak dobrać biustonosz, który nie będzie Ci przeszkadzał! Oto dziesięć rzeczy, które powinnaś wiedzieć, zanim wybierzesz się na zakupy.


Niezależnie od rozmiaru i kształtu Twoich piersi, znalezienie dobrego biustonosza, który będzie odpowiednio je podkreślać jest bardzo ważną sprawą. Dobry biustonosz utrzyma piersi na miejscu, podtrzyma je podczas wykonywania ćwiczeń, a nawet może pomóc Ci poprawić swoją sylwetkę.


Zapytaj dowolnej kobiety, jak dobrać biustonosz, a odpowie Ci, że znalezienie odpowiedniego stanika nie jest takie łatwe, jakby się to mogło wydawać. Dobry biustonosz może być drogi, zatem zanim wybierzesz się na zakupy, upewnij się, że wiesz, jak kupić najlepszy stanik za kwotę, jaką dysponujesz:  1. Najprostszym sposobem jest pójście do sklepu, w którym pracują specjalistki zajmujące się doborem biustonoszy. One na pewno będą wiedzieć, jak dobrać biustonosz. Jeśli taka opcja nie wchodzi w grę (lub jesteś zbyt nieśmiała), zmierz obwód biustu przed wyjściem z domu.
  2. W miarę jak rośnie obwód Twojej klatki piersiowej, zwiększa się również rozmiar miseczek, więc jeśli Twoje piersi nadal rosną, musisz wiedzieć, że niebawem będziesz potrzebowała nowego, większego biustonosza. Nie spiesz się na zakupach. Przygotuj się na przymierzanie kilku różnych rodzajów i rozmiarów biustonosza. To czasochłonny proces, ale dobry biustonosz jest tego wart!
  3. Załóż z powrotem bluzkę, żeby zobaczyć, jak biustonosz wygląda pod ubraniem.
  4. Jeśli kupujesz biustonosz sportowy, zrób kilka podskoków, aby upewnić się, że stanik odpowiednio podtrzymuje Twój biust.
  5. Upewnij się, że biustonosz jest dobrze dobrany. Czy jego tył unosi się? Stanik powinien okalać Twoją klatkę piersiową na tej samej wysokości z przodu i z tyłu. Jeśli biustonosz unosi się, oznacza to, że jego obwód jest za szeroki. Czy Twoje piersi nie mieszczą się w miseczkach lub miseczki są zbyt luźne? Widzisz jakieś wypukłości? Czy stanik wbija się w skórę? Czy ramiączka opadają lub są za ciasne? Czy krawędzie stanika przylegają do piersi?
  6. Jeśli zdecydujesz się na kolorowy biustonosz, musisz wiedzieć, że stanik w odcieniu zbliżonym do koloru Twojej skóry będzie najmniej widoczny pod ubraniem w jasnym kolorze.
  7. Nowy biustonosz powinien zapinać się na środkowe lub ostatnie haftki, ponieważ z czasem się rozciągnie.
  8. Upewnij się, że po całym dniu noszenia nowy biustonosz jest tak samo wygodny, jak był w sklepie.

Wiesz już, jak dobrać biustonosz? Jaki rodzaj stanika najbardziej lubisz? Wybrałaś już dobry biustonosz dla siebie?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Rozmiary i kształty piersi

O tym, jak ma się rozmiar i kształt twoich piersi do piersi innych dziewczyn.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zapewnić sobie paliwo na cały dzień

Odstaw słone chipsy ziemniaczane. Mamy dla Ciebie osiem prostych przekąsek - są syte i dobre dla Ciebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Skąd się biorą pryszcze?

Dowiedz się podstawowych informacji o trądziku i o tym, dlaczego cera podczas miesiączki robi się brzydsza.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak przerobić ubrania secondhand?

Dowiedz się jak - w niedrogi sposób - ożywić zdobycze ze sklepu z odzieżą używaną.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Żel do golenia

Sama podejmij decyzję, czy żel do golenia jest niezbędny.

Dowiedz się wiecej

Venus