Włosy proste czy kręcone?

Włosy proste czy kręcone?

Masz naturalnie proste włosy i marzysz o lokach? A może wprost przeciwnie? Oto sekret!

    Twoja fryzura od lat jest taka sama. Choć wszyscy rodzimy się określonym rodzajem włosów włosów, nie oznacza to, że od czasu do czasu nie możemy zmienić uczesania!Od zawsze krótka, prosta sportowa fryzura, a może tym razem podskakujące sprężynki ? Na co dzień burza loków, więc może niech teraz będzie zupełnie prosto? Skorzystaj ze wskazówekdotyczących zmiany fryzury.

     Zakręć się!

    Jeśli masz proste włosy, a marzysz o kręconych, użyj ręcznika, by delikatnie osuszyć włosy. Następnie nanieś żel lub mus i zakręć drobne pasma w małe loki, upinając je spinkami lub nawijając na wałki. Prześpij tak całą noc lub skorzystaj z suszarki.Gdy włosy są całkowicie suche, spryskaj je lekkim lakierem do włosów. Zdejmij spinki, wałki, papiloty i potrząśnij głową. Przeczesz włosy    palcami. Spróbuj zrobić nową fryzurę kilka razy, zmieniając grubość pasemka, wielkość i rozmieszczenie loków, aby przekonać się, który efekt jest najbardziej twarzowy.

     Wyprostuj się!

    Jeśli masz naturalnie falowane lub lekko kręcone włosy, a chcesz by fryzura była po prostu gładka, delikatnie odciśnij z włosów nadmiar wody. Następnie nanieś preparat chroniący przed wysoką temperaturą i wybierz    suszarkę z mocowaną dyszą, która pomoże Ci skierować strumień powietrza na wybrany obszar. Podziel włosy na osiem partii i kolejno je osuszaj.   Wygładzaj kosmyki delikatnie przeciągając po nich szczotką tak, aby uzyskać gładką, prostą fryzurę. Jeśli pragniesz osiągnąć mocniejszy efekt, użyj płaskiego żelazka. Jeśli zaś masz bardzo kręcone włosy, koniecznie wypróbuj mocny preparat do prostowania włosów lub użyj prostownicy.

    Jakie znasz sztuczki, by Twoje włosy zachowywały się tak, jak chcesz?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.
  • Pokaż komentarze

zakręcona

2016-10-26

A ja dla odmiany mam cienkie, proste włosy jak druty, żeby nadać im objętości używam lokówki, ale nie robię sobie afro ;) Tylko raczej fale. Mam lokówkę stożkową, też remingtona zresztą :) Daje ładny naturalny efekt i naprawdę wyglądam jakbym miała więcej włosów ;)

proluxe

2016-10-24

Ja to jestem maniaczką prostowania, moje włosy się puszą więc sobie kopiłam prostownicę remingtona pro luxe czy jak, i teraz mam mnie pracy, raz pociągnę i mam idealnie gładkie włsoy, na dodatek nie elektryzujące się, sprzęt super :)

Sześć wskazówek, jak po mistrzowsku robić zakupy w sklepach vintage

Robienie zakupów w sklepach vintage jest jak poszukiwanie skarbów. Dowiedz się, jak znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju modowy skarb.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak sprawić, by domowy manicure wyglądał profesjonalnie

Nie wydawaj pieniędzy na kosmetyczkę. Opanuj sztukę domowego manicure.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Plakat: Bądźmy razem

Ten plakat będzie Ci przypominał, że nie reagując, sama stajesz się dręczycielką.

Dowiedz się wiecej

Secret

Plakat: Nie bądź dręczycielką

Spraw, by Twoje przyjaciółki włączyły się do wspólnej akcji i powieś ten plakat wszędzie tam, gdzie się z nimi spotykasz.

Dowiedz się wiecej

Secret