Poranny nieład na głowie

Poranny nieład na głowie

Poranny nieład na głowie? Oto trzy błyskawiczne rozwiązania.


Poranny nieład na głowie to najczęściej rezultat zasypiania z mokrymi włosami, zakładania opasek na noc lub niespokojnego snu. Nie chowaj dłużej swoich włosów pod czapką. Nigdy więcej nie wychodź z domu potargana, jakby poraził Cię prąd!

Zapobiegaj puszeniu się włosów!

Fatalnej porannej fryzurze łatwiej jest zapobiec niż ją naprawić. Zanim pójdziesz spać, dokładnie wysusz umyte włosy. Jeśli używasz suszarki, nigdy nie kładź głowy na poduszce, gdy włosy są jeszcze ciepłe - odkształcą się i będą wyglądać niekorzystnie. Zapomnij o używaniu żeli, pianek i sprayów przed snem.

Mimo wszystko wciąż nieład?

    Jeśli wykorzystałaś wszystkie powyższe rady i wciąż wyglądasz jak postać z anime, oto kilka błyskawicznych trików na poprawę fryzury:

  • Trik nr 1    Weź poranny prysznic i zmyj z głowy najmniejsze wspomnienie fatalnej fryzury. Wystylizuj włosy i lśnij jak zwykle.
  • Trik nr 2    Nie masz czasu na prysznic? Delikatnie spryskaj włosy wodą i przeczesz palcami. Dokładnie rozczesz i wystylizuj w trakcie suszenia. Jeśli to konieczne użyj preparatu do rozczesywania włosów, ale nie przesadzaj. Twoje włosy mogą wyglądać na przetłuszczone, a to o wiele gorsze niż nieład na głowie.
  • Trik nr 3    Sięgnij po prostownicę, ale używaj jej ostrożnie. Możesz się poparzyć (oj!) lub co gorsza spalić loki, niszcząc włosy na wiele tygodni. Używając prostownicy do stylizacji zawsze wybieraj produkty niezawierające alkoholu.  Na koniec utrwal uzyskany efekt odrobiną lakieru.

Poranny nieład na Twojej głowie ciągle się powtarza? Wybierz się do uznanego stylisty, który zaproponuje nową fryzurę i udzieli skutecznych wskazówek na temat pielęgnacji włosów, tak, byś poranny nieład miała z głowy.

Jaka jest Twoja najbardziej żenująca historia związana z porannym nieładem na głowie?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak dbać o włosy

Bad hair day? Nie przejmuj się :) Carpe diem!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Zdrowa dieta dla nastolatek

Zdrowa dieta dla nastolatek, dzięki której poczujesz się świetnie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny