Jak dbać o włosy latem?

Jak dbać o włosy latem?

Latem Twoje włosy przetłuszczają się, puszą lub nabierają zielonego odcienia? Wiemy, jak temu zaradzić.


Lato to przede wszystkim radość i mnóstwo czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Jednka długotrwała ekspozycja na wysokie temperatury i słońce szkodzi włosom. Sekret pięknej letniej fryzury? Przede wszystkim stosowanie produktów do pielęgnacji włosów z filtrem przeciwsłonecznym. Gdy wyrobisz w sobie ten zdrowy nawyk, świetna fryzura zależy już tylko od tego, jak Twoje włosy poradzą sobie z gorącem.


Nadaj objętość płaskim i delikatnym włosom!


Jeśli Twoje proste włosy wchłaniają latem dużo wilgoci i sprawiają wrażenie oklapniętych i pozbawionych życia, sięgnij po zwiększające objętość szampon oraz odżywkę.


Kontroluj puszenie!


Gdy wilgotność powietrza sprawia, że kręcone włosy kręcą się jeszcze bardziej, wypróbuj odżywkę bez spłukiwania, która pomoże je ujarzmić. Pantene ® Anti-Frizz Curl Creme [wspomniany produkt znajduje się w portfolio P &G ] [powinien być podpięty do strony z kategorią Pantene Hair Treatment na stronie BG, a nie zewnętrznie do strony marki Panteon] to doskonały wybór. Intensywna odżywka lub maska do włosów raz w tygodniu też nie zaszkodzą.

Pozbądź się zieleni!


Substancje chemiczne znajdujące się w basenie, takie jak chlor, mogą jasnym włosom nadać zielony odcień, a ciemnym – rdzawy. Przed pływaniem opłucz włosy wodą z kranu, by ograniczyć wchłanianie substancji chemicznych. Powtórnie opłucz włosy po kąpieli.

A jaki jest Twój sposób na piękne i zdrowe włosy latem?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!