Jak dbać o włosy latem?

Jak dbać o włosy latem?

Latem Twoje włosy przetłuszczają się, puszą lub nabierają zielonego odcienia? Wiemy, jak temu zaradzić.


Lato to przede wszystkim radość i mnóstwo czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Jednka długotrwała ekspozycja na wysokie temperatury i słońce szkodzi włosom. Sekret pięknej letniej fryzury? Przede wszystkim stosowanie produktów do pielęgnacji włosów z filtrem przeciwsłonecznym. Gdy wyrobisz w sobie ten zdrowy nawyk, świetna fryzura zależy już tylko od tego, jak Twoje włosy poradzą sobie z gorącem.


Nadaj objętość płaskim i delikatnym włosom!


Jeśli Twoje proste włosy wchłaniają latem dużo wilgoci i sprawiają wrażenie oklapniętych i pozbawionych życia, sięgnij po zwiększające objętość szampon oraz odżywkę.


Kontroluj puszenie!


Gdy wilgotność powietrza sprawia, że kręcone włosy kręcą się jeszcze bardziej, wypróbuj odżywkę bez spłukiwania, która pomoże je ujarzmić. Pantene ® Anti-Frizz Curl Creme [wspomniany produkt znajduje się w portfolio P &G ] [powinien być podpięty do strony z kategorią Pantene Hair Treatment na stronie BG, a nie zewnętrznie do strony marki Panteon] to doskonały wybór. Intensywna odżywka lub maska do włosów raz w tygodniu też nie zaszkodzą.

Pozbądź się zieleni!


Substancje chemiczne znajdujące się w basenie, takie jak chlor, mogą jasnym włosom nadać zielony odcień, a ciemnym – rdzawy. Przed pływaniem opłucz włosy wodą z kranu, by ograniczyć wchłanianie substancji chemicznych. Powtórnie opłucz włosy po kąpieli.

A jaki jest Twój sposób na piękne i zdrowe włosy latem?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak dbać o włosy

Bad hair day? Nie przejmuj się :) Carpe diem!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!