Jak dbać o włosy latem?

Jak dbać o włosy latem?

Latem Twoje włosy przetłuszczają się, puszą lub nabierają zielonego odcienia? Wiemy, jak temu zaradzić.

    Lato to przede wszystkim radość i mnóstwo czasu spędzanego na świeżym powietrzu. Jednka długotrwała ekspozycja na wysokie temperatury i słońce szkodzi włosom. Sekret pięknej letniej fryzury? Przede wszystkim stosowanie produktów do pielęgnacji włosów z filtrem przeciwsłonecznym. Gdy wyrobisz w sobie ten zdrowy nawyk, świetna fryzura zależy już tylko od tego, jak Twoje włosy poradzą sobie z gorącem.


     Nadaj objętość płaskim i delikatnym włosom!


    Jeśli Twoje proste włosy wchłaniają latem dużo wilgoci i sprawiają wrażenie oklapniętych i pozbawionych życia, sięgnij po zwiększające objętość szampon oraz odżywkę.


     Kontroluj puszenie!


Gdy wilgotność powietrza sprawia, że kręcone włosy kręcą się jeszcze bardziej, wypróbuj odżywkę bez spłukiwania, która pomoże je ujarzmić. Pantene ® Anti-Frizz Curl Creme [wspomniany produkt znajduje się w portfolio P &G ] [powinien być podpięty do strony z kategorią Pantene Hair Treatment na stronie BG, a nie zewnętrznie do strony marki Panteon] to doskonały wybór. Intensywna odżywka lub maska do włosów raz w tygodniu też nie    zaszkodzą.

    

     Pozbądź się zieleni!


   Substancje chemiczne znajdujące się w basenie, takie jak chlor, mogą jasnym włosom nadać zielony odcień, a ciemnym – rdzawy. Przed pływaniem opłucz włosy wodą z kranu, by ograniczyć wchłanianie substancji chemicznych. Powtórnie opłucz włosy po kąpieli.

    A jaki jest Twój sposób na piękne i zdrowe włosy latem?

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Depilacja - fakty i mity

Ustalmy fakty raz na zawsze. Oto cała prawda o goleniu.

Dowiedz się wiecej

Venus

Metody depilacji

Pragniesz mieć idealnie gładkie nogi? Sprawdź jakie metody depilacji polecamy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak dbać o włosy w zimie?

Nienawidzisz tego, co zima robi z Twoimi włosami? Możemy Ci pomóc. Oto, czego unikać.

Dowiedz się wiecej

Pantene

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up pasuje nastolatkom? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl