Jak dbać o skórę głowy?

Jak dbać o skórę głowy?

Zdrowsze, ładniejsze włosy zaczynają się od wskazówek, jak dbać o skórę głowy.


Czy zastanawiałaś się kiedyś, dlaczego pomimo stosowania coraz większej liczby produktów do stylizacji włosów, trudno jest zapanować nad włosami? Być może to nie one stanowią problem, lecz skóra głowy, która podobnie jak skóra twarzy musi być oczyszczona i nawilżona. Zanim kupisz kolejne produkty do włosów, wypróbuj kilka porad dotyczących zdrowej skóry głowy. Twoje włosy już wyglądają piękniej!

     Codzienna pielęgnacja skóry głowy

  • Używaj grzebienia z szeroko rozstawionymi zębami na mokre włosy, a przez resztę czasu korzystaj ze szczotki z syntetycznym włosiem.
  • Unikaj zasypiania z mokrymi włosami.
  • Jeśli codziennie używasz produktów do stylizacji włosów, zrób sobie jeden dzień w tygodniu bez nich i pozwól skórze głowy odpocząć.

     Szampon przeciwłupieżowy – co robić i czego unikać

Jeśli zauważysz białe płatki we włosach, nie jesteś jedyna. To łupież – dolegliwość, która dotyka wielu z nas. Koniecznie zastosuj szampon przeciwłupieżowy Head & Shoulders i odpowiednią odżywkę. Nie należy stosować zwykłych odżywek, bo mogą zmyć specjalne składniki do walki z łupieżem w znajdujące się w szamponie.

     Nie pogarszaj

Aby na stałe pozbyć się łupieżu, niezbędne są delikatne produkty do pielęgnacji, które odżywiają włosy i łagodząco wpływają na skórę głowy. Ciężkie kosmetyki mogą pogorszyć niepożądany stan.

Czy zapomnieliśmy o czymś istotnym w pielęgnacji skóry głowy? Podziel się swoimi sposobami na zdrową skórę głowy, dzięki której włosy rosną zdrowo.

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Pięć modnych nadruków, które zdziałają cuda w Twojej szafie

Nadruki to świetny sposób na ożywienie Twojej garderoby. Wypróbuj te wyprzedzające modę trendy!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up wybrać? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż dla nastolatków.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny