Jak dbać o kręcone włosy?

Jak dbać o kręcone włosy?

Kręcone włosy są piękne, kiedy są dobrze wystylizowane! Oto kilka sposobów na ujarzmienie loków.


Bez względu na to, czy jesteś posiadaczką delikatnych fal, królewskich loków czy ciasno skręconych dredów, Twoje włosy mogą być trudne do ujarzmienia. Prawdopodobnie próbowałaś już WSZYSTKIEGO i wciąż nie znalazłaś cudownego produktu, który pomógłby ci je opanować. A przecież loki są takie piękne! Dzięki paru wskazówkom i urządzeniom można je oswoić. Więc zamiast sięgać po żelazko, wypróbuj kilka naszych pomysłów i pokochaj w sobie tę zakręconą dziewczynkę.


Mniej piany

Wiele szamponów zawiera dodatki pianotwórcze, niekorzystnie wpływające na kręcone włosy, które z natury są bardziej wrażliwe. W rezultacie włosy plączą się i mierzwią. Wybieraj szampony i produkty do włosów nie zawierające siarczanów, wypróbuj nawilżające szampony przeznaczone do kręconych włosów. Nie dość, że odżywią włosy to jeszcze podkreślą Twoje loki.

Zapomnij o szczotce!

Po umyciu, osusz włosy ręcznikiem. Przy pomocy grzebienia nanieś na włosy odrobinę żelu lub pianki, a następnie palcami delikatnie wgniataj w loki. Nigdy nie szczotkuj i nie czesz suchych włosów; chyba nie chcesz mieć na głowie gigantycznej szopy?! Zamiast tego pochyl głowę i delikatnie przeciągnij palcami po włosach i skórze głowy.

Mniej suszenia

Taa, suszarki. Suszenie i prostowanie włosów raz na jakiś czas jest OK, ale jeśli dasz im odpocząć, twoje loki z czasem nabiorą naturalnie pięknego kształtu.

Kochasz swoje loki?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Pięć modnych nadruków, które zdziałają cuda w Twojej szafie

Nadruki to świetny sposób na ożywienie Twojej garderoby. Wypróbuj te wyprzedzające modę trendy!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Trwałe usuwanie włosów z twarzy

Czemu nie, ale trwałe usunięcie włosów z twarzy jest stosunkowo drogie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!