Jakie wybrać perfumy?

Jakie wybrać perfumy?

Szukasz swojego zapachu? Pomożemy Ci go znaleźć!


Perfumy to zabawa, styl i odzwierciedlenie Twojego charakteru. Musisz tylko znaleźć takie, które pokochasz! Możesz uczynić je swoim znakiem rozpoznawczym – takim, o którym wszyscy wiedzą, że należy do Ciebie. Niezależnie od tego, czy oczarowuje Cię zapach egzotycznych owoców lub róż, jaśminu lub wanilii, grapefruita lub piżma, na pewno istnieją perfumy, które będą dla Ciebie idealne.


Oto kilka rad pomocnych w wyborze i stosowaniu odpowiednich dla Ciebie perfum:

  • Zapach może mieć zróżnicowane natężenie, w zależności od stopnia skoncentrowania olejków. Ma to także wpływ na koszt produktu. Mamy zatem perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, wody kolońskie i dezodoranty. Perfumy są najbardziej skoncentrowane i będą kosztowały najwięcej, dezodoranty są mniej skoncentrowane i będą stanowić niewielki wydatek.
  • Kiedy próbujesz znaleźć swoje nowe perfumy, może być Ci trudno wąchać coraz to nowe zapachy. Powąchaj przez chwilę ziarenko kawy, to oczyści Twój zmysł węchu. Ta właściwość kawy to powód, dla którego wiele perfumerii stawia słoiki z ziarenkami kawy w pobliżu flakonów z perfumami.
  • Zapach może się zmienić w zależności od osoby, która go używa. Mamy przecież swój naturalny zapach, inne diety i typ skóry. Chemia naszego ciała może znacząco zmienić zapach perfum. Wypróbuj zapach, który Ci się podoba, odczekaj jakiś czas i zobacz, jak współgra on z Twoim ciałem, zanim zdecydujesz się na zakup.
  • Aplikuj perfumy jedynie tam, gdzie wyczuwasz puls, ponieważ w tych miejscach skóra jest najcieplejsza. Rozpylaj perfumy na długość wyciągniętego ramienia.
  • Sprawdź, jakiej ilości perfum powinnaś użyć. Eksperci sugerują, że wystarczy spryskać się trzy razy wodą perfumowaną, a pięć razy wodą toaletową. Użyj tyle perfum, żeby Twój zapach był wyczuwalny dla innych, ale nie tak dużo, aby wszyscy już z daleka czuli, że idziesz.
  • Jeżeli chcesz pachnieć bardzo delikatnie, spryskaj perfumami powietrze przed sobą i wejdź w pachnącą chmurkę. Otuli Cię łagodna mgiełka zapachu, która będzie wyczuwalna na całym Twoim ciele, a nie skoncentrowana na jednym lub dwóch miejscach.
  • Nie spryskuj miejsc za uszami. Znajdują się tam gruczoły łojowe i istnieje ryzyko, że Twój zapach może stać się zbyt mocny.
  • Innym doskonałym sposobem na uzyskanie delikatnego zapachu na skórze jest używanie emulsji zapachowej do ciała. Emulsje nie są drogie, więc możesz zdecydować się na kilka.

Pamiętaj: Nie używaj zbyt dużej ilości perfum! W przeciwnym razie będziesz znana jako dziewczyna, którą czuć na kilometr!


Jakie zapachy lubisz?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Powody, dla których potrzebujemy hobby

Wypełnij swój czas czymś, co naprawdę może zmienić Twoje życie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny