Jakie wybrać perfumy?

Jakie wybrać perfumy?

Szukasz swojego zapachu? Pomożemy Ci go znaleźć!


Perfumy to zabawa, styl i odzwierciedlenie Twojego charakteru. Musisz tylko znaleźć takie, które pokochasz! Możesz uczynić je swoim znakiem rozpoznawczym – takim, o którym wszyscy wiedzą, że należy do Ciebie. Niezależnie od tego, czy oczarowuje Cię zapach egzotycznych owoców lub róż, jaśminu lub wanilii, grapefruita lub piżma, na pewno istnieją perfumy, które będą dla Ciebie idealne.


Oto kilka rad pomocnych w wyborze i stosowaniu odpowiednich dla Ciebie perfum:

  • Zapach może mieć zróżnicowane natężenie, w zależności od stopnia skoncentrowania olejków. Ma to także wpływ na koszt produktu. Mamy zatem perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, wody kolońskie i dezodoranty. Perfumy są najbardziej skoncentrowane i będą kosztowały najwięcej, dezodoranty są mniej skoncentrowane i będą stanowić niewielki wydatek.
  • Kiedy próbujesz znaleźć swoje nowe perfumy, może być Ci trudno wąchać coraz to nowe zapachy. Powąchaj przez chwilę ziarenko kawy, to oczyści Twój zmysł węchu. Ta właściwość kawy to powód, dla którego wiele perfumerii stawia słoiki z ziarenkami kawy w pobliżu flakonów z perfumami.
  • Zapach może się zmienić w zależności od osoby, która go używa. Mamy przecież swój naturalny zapach, inne diety i typ skóry. Chemia naszego ciała może znacząco zmienić zapach perfum. Wypróbuj zapach, który Ci się podoba, odczekaj jakiś czas i zobacz, jak współgra on z Twoim ciałem, zanim zdecydujesz się na zakup.
  • Aplikuj perfumy jedynie tam, gdzie wyczuwasz puls, ponieważ w tych miejscach skóra jest najcieplejsza. Rozpylaj perfumy na długość wyciągniętego ramienia.
  • Sprawdź, jakiej ilości perfum powinnaś użyć. Eksperci sugerują, że wystarczy spryskać się trzy razy wodą perfumowaną, a pięć razy wodą toaletową. Użyj tyle perfum, żeby Twój zapach był wyczuwalny dla innych, ale nie tak dużo, aby wszyscy już z daleka czuli, że idziesz.
  • Jeżeli chcesz pachnieć bardzo delikatnie, spryskaj perfumami powietrze przed sobą i wejdź w pachnącą chmurkę. Otuli Cię łagodna mgiełka zapachu, która będzie wyczuwalna na całym Twoim ciele, a nie skoncentrowana na jednym lub dwóch miejscach.
  • Nie spryskuj miejsc za uszami. Znajdują się tam gruczoły łojowe i istnieje ryzyko, że Twój zapach może stać się zbyt mocny.
  • Innym doskonałym sposobem na uzyskanie delikatnego zapachu na skórze jest używanie emulsji zapachowej do ciała. Emulsje nie są drogie, więc możesz zdecydować się na kilka.

Pamiętaj: Nie używaj zbyt dużej ilości perfum! W przeciwnym razie będziesz znana jako dziewczyna, którą czuć na kilometr!


Jakie zapachy lubisz?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Fryzury na lato

Lato to czas swobody, więc twoje fryzury też powinny takie być! Oto kilka pomysłów.

Dowiedz się wiecej

Aussie

Zdrowa dieta dla nastolatek

Zdrowa dieta dla nastolatek, dzięki której poczujesz się świetnie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

4 fakty pomagające zrozumieć kolegów w Twoim wieku

Zastanawiasz się, jak zdobyć chłopaka? Pomoże Ci to zrozumieć, dlaczego chłopcy zachowują się tak, jak się zachowują!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny