Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Jak pozbyć się nieświeżego oddechu?

Chcesz swobodnie rozmawiać? Pozbądź się nieświeżego oddechu, korzystając z prostych rozwiązań.

Jeśli chodzi o nieświeży oddech, guma do żucia nie załatwi sprawy. Czysta jama ustna to świeża jama ustna. Oto, co powinnaś wiedzieć o utrzymywaniu dobrych nawyków, by mieć wspaniały oddech.


Używaj nici dentystycznej


Potrzebujesz jeszcze jakiegoś powodu, żeby dla którego powinnaś używać nici dentystycznej przynajmniej raz dziennie? Nić dentystyczna pozwala wyeliminować usunąć nieświeży zapach z ust poprzez usunięcie wszystkich resztek okropnych pozostałości po jedzenia i oraz bakterii powodujących nieświeży oddech. Nić dentystyczna to najprostszy sposób na okiełznanie nieświeżego oddechu!


Podejdź do sprawy kompleksowo


Używanie nici dentystycznej to dopiero początek. Pielęgnacja jamy ustnej nie może powinna ograniczać się tylko do nitkowania, ale powinna również obejmować powinna koncentrować się wokół szczotkowanie zębów, języka, dziąseł oraz podniebienia przynajmniej dwa razy dziennie. Zaszalej i kup specjalną wymyślną pastę do zębów lub szczoteczkę, jeśli to pomoże Ci kompleksowo zadbać o zęby! Płyn do płukania jamy ustnej może na chwilę pomóc, ale powinien być używany jako środek wspomagający, dla zapewnienia dodatkowej świeżości, a nie jako środek zastępczy wobec dla szczotkowania i nitki dentystycznej.
Ślina


Mało śliny oznacza, że jesteś bardziej narażona na tworzenie się płytki nazębnej, która przyczynia się do nieświeżego oddechu. Zwróć szczególną uwagę na moment, kiedy zasycha Ci w ustach, abyś mogła zwiększyć wydzielanie śliny.


Kiedy może nam zaschnąć w ustach? Rano (w czasie snu wydzielanie śliny jest ograniczone) oraz wtedy, gdy jesteś głodna lub spragniona (odwodnienie prowadzi do suchości w ustach). Zatem umyj zęby z samego rana i wypij dużą szklankę wody, przecież nigdy nie wiadomo, kiedy będziesz miała okazję porozmawiać ze swoim wymarzonym chłopakiem!


Masz w zanadrzu jakąś straszną opowieść związaną z nieświeżym oddechem? Opowiedz nam o tym!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Metody depilacji

Pragniesz mieć idealnie gładkie nogi? Sprawdź jakie metody depilacji polecamy i wybierz odpowiednią dla siebie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak dbać o skórę głowy?

Zdrowsze, ładniejsze włosy zaczynają się od wskazówek, jak dbać o skórę głowy.

Dowiedz się wiecej

Head & Shoulders

Depilacja depilatorem

Jeśli jedwabiście gładka skóra na wiele tygodni brzmi jak marzenie, to znaczy, że nie próbowałaś jeszcze depilatora.

Dowiedz się wiecej

Braun

Plakat: Dobro jest zaraźliwe

Wysyłaj pozytywne wibracje wszędzie tam, gdzie powiesisz ten plakat.

Dowiedz się wiecej

Secret

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up pasuje nastolatkom? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl