Jak dobrze wyglądać w lecie?

Jak dobrze wyglądać w lecie?

Zamień smugi po samoopalaczu na równą opaleniznę - oto wskazówki, jak tego dokonać.


Nadeszło lato! Będziemy się pocić, ale to nie musi oznaczać spływającego makijażu lub nieświeżej fryzury. Od samoopalacza po turkusowe paznokcie u stóp – najważniejsze, żebyś się dobrze czuła. Poznaj nasze strategie i dowiedz się, jak bez wysiłku dobrze wyglądać w czasie upałów.


Nie zwracaj uwagi na pryszcze


Pryszcz to po prostu zatkany por. Dobranie kremu z filtrem, który nie wywoła lawiny krostek niczym nie różni się od znalezienia kremu nawilżającego odpowiedniego dla naszej cery. Wybieraj produkty przeznaczone tylko do pielęgnacji twarzy i nakładaj je czystymi rękoma na oczyszczoną uprzednio skórę (zrezygnuj z podkładu, ponieważ w upalne dni zatka pory!)


Przed snem, po całodniowym pobycie na słońcu, umyj twarz łagodnym środkiem do pielęgnacji oraz chłodną wodą, by nie dopuścić do stanu zapalnego.


Co zrobić z plamami po dezodorancie


Dlaczego pot pozostawia plamy? Większość plam powstaje na skutek zawartych w dezodorantach soli glinu, które nie rozkładają się kompletnie i prowadzą do powstawania żółtawych lub zielonkawych plam na ubraniach. Okropność!


To zadziała - wypierz ubrania w najcieplejszej wodzie, w jakiej można i dodaj niewielką ilość detergentu. Następnie wybieraj dezodoranty, które nie zawierają soli glinu. Możesz zacząć używać dezodorantów w żelu lub dezodorantów bez talku, ale pamiętaj, żeby kosmetyk dobrze wysechł, zanim założysz ubranie.


Samoopalanie dla opornych


Najlepiej jest aplikować kosmetyk zaraz po kąpieli na dokładnie wysuszoną skórę. Pianki mogą powodować powstawanie smug, ale samoopalacze nawilżające dobrze się rozsmarowują i odżywiają skórę.


Jak zadbać o włosy


Latem odpowiednia pielęgnacja włosów jest utrudniona. Zawsze miej przy sobie niewielki grzebień lub szczotkę i rozczesz włosy po wyjściu z wody (jeśli w pobliżu jest prysznic, wypłucz z włosów morską sól lub chlor, zanim zaczniesz je czesać).


Jeśli chcesz mieć fale na włosach, zagnieć kosmyki palcami i pozwól im wyschnąć. W wilgotne dni włosy mogą się puszyć lub oklapnąć, wtedy możesz zebrać je w gładki, nisko upięty kucyk. Jeśli nic nie zadziała – załóż kapelusz z opadającym rondem!


Z czym masz największy problem, gdy starasz się dobrze wyglądać latem?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Znajdź swój osobisty styl

Twórz swoją własną modę przy pomocy tych stylowych pomysłów i wskazówek.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Plakat: Bądźmy razem

Ten plakat będzie Ci przypominał, że nie reagując, sama stajesz się dręczycielką.

Dowiedz się wiecej

Secret

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!