Stylizacja brwi. Jak najlepiej podkreślić brwi? Sekret doskonałych brwi

Stylizacja brwi. Jak najlepiej podkreślić brwi? Sekret doskonałych brwi

Jak najlepiej podkreślić brwi? Jak wyregulować brwi? Oto kilka zasad i wskazówek, jak mieć piękne brwi.

Nie wszystkie dziewczyny dostały od natury grube brwi, którym potrzebna jest tylko delikatna regulacja. Czasami włoski rosną rzadko, przez co brwi są ledwo zauważalne. Nie rozpaczaj! Ołówek i odrobina specjalnej farby do brwi sprawią, że Twoje brwi będą wyglądały przepięknie.


Wybór koloruKolor Twoich brwi musi dobrze współgrać z ogólnym wyglądem. Ciemne czarne brwi wyglądają najlepiej u brunetek, natomiast u blondynek będą wyglądać dziwnie. Twoje brwi powinny być nieco jaśniejsze od włosów. Dziewczyny o ciemnych włosach powinny wybierać ciemnobrązowe lub grafitowe kolory, a blondynki powinny trzymać się jaśniejszych brązów.


Jak malować brwiNałóż farbę do brwi krótkim, ukośnie ściętym pędzelkiem, wypełniając przestrzenie między włosami. Weź ołówek do brwi i podkreśl nim tylko dolną krawędź brwi. Rozetrzyj górną część – w przeciwnym razie Twoje brwi będą wyglądać nienaturalnie i zbyt wyraziście. Nigdy nie maluj poza naturalnymi granicami brwi.


Pielęgnacja brwi

  • Jeśli włoski nie układają się płasko i są zmierzwione, zastosuj specjalny żel do brwi. Dociśnij je lekko palcem i przytrzymaj przez kilka sekund. Powtarzaj tę czynność, aż włoski przyzwyczają się do tego położenia.

  • Jak regulować brwi? Zalecamy, aby nie przycinać i nie próbować kształtować brwi za pomocą brzytwy. Zwykle powoduje to, że włoski w brwiach stają się bardziej zmierzwione i trudniejsze do ułożenia.

  • Jeśli chcesz mieć grubsze brwi lub rzęsy, pamiętaj, aby regularnie nakładać na nie szczoteczką olejek rycynowy (lub inny specjalnie do tego przeznaczony olejek).

A Ty jak pielęgnujesz swoje brwi?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.