Piękny pokój w sześciu krokach

Piękny pokój w sześciu krokach

Zmień sypialnię bardzo małym kosztem, korzystając z tych prostych, domowych sposobów.


Na pewno nie chcesz, żeby Twój pokój wyglądał jak lokum ośmiolatki. Dzięki naszym radom szybko zmienisz wystrój pokoju bez wydawania fortuny .

1) Dodaj lustro (a może nawet kilka) .

Ogromne lustro na jednej ścianie sprawi, że pokój wyda się większy (a poza tym łatwiej będziesz mogła się przejrzeć w swoich superciuchach). Możesz takie zwierciadło znaleźć w sklepach ze starociami, albo dla uzyskania podobnego efektu możesz zestawić ze sobą kilka mniejszych luster.

2) Pokaż swoją biżuterię.

Powieś na ścianie ozdobny drucik i wyeksponuj na nim ulubione błyskotki. Taki zabieg doda pomieszczeniu blasku (no i łatwiej będzie się rano wystroić).

3) Wymieniaj się akcesoriami.

Słyszałaś o wymianie ubrań, podczas której dziewczyny zamieniają się częściami garderoby, a zatem dlaczego by nie spróbować podobnej wymiany akcesoriów? Kapa na łóżko, która znudziła się Twojej koleżance może wspaniale dodać koloru Twojej sypialni, a za duże lusterko z jej kasetki na kosmetyki może pasować jak ulał do Twojej toaletki.

4) Pozbądź się zbędnych gratów.

Półki i toaletka mają pokazywać, jaka jesteś teraz, a nie jaka byłaś trzy lata temu. Wyrzuć lub schowaj wszystko to, co nie odzwierciedla tego, kim jesteśobecnie. Im mniejsze zagracenie, tym lepiej będzie wyglądał Twój pokój.

5) Używaj ramek.

Ramki nie są drogie i pozwalają o wiele lepiej wyeksponować zdjęcia. Kup kilka niedrogich ramek i zrób kolaże uzyskania dla lepszego efektu.

6) Zrób przemeblowanie.

Przestawienie łóżka może totalnie zmienić wygląd pokoju. Przesuń je pod przeciwległą ścianę lub poeksperymentuj jak będzie wyglądało na środku pokoju, i zobacz jak to wpłynie na Twoje samopoczucie.


Zdjęcie: Jennifer Causey/Getty Images

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

Plakat

Asia Pietrzyk 18.11.2018

Miesiąc temu wymyśliłam koleżance na prezent plakat ze zdjęciami z jej instagramu. Znalazłam jakąś stronę, gdzie można było wydrukować taki plakat, plus jeszcze tam były dyże zniżki. Matko, jaki fajny dostałam plakat! Po prostu wow, takie fajne kolory, dokładnie jak miałam na komputerze, aż znalazłam tą stronę 9print.pl POLECAM!!!

pokój 18

kubeczek 08.08.2016

co mogę zrobić żeby mój pokój wyglądał na 18 a nie na 14 co ???

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Jak się nie dać upałowi: poradnik, jak przetrwać lato

Od plaży po ogródek, czyli jak się chronić przez upałem, słońcem, insektami i zmienną pogodą.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny