Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Co jest złego w zakładaniu do szkoły podkoszulka bez rękawów lub jeansów z bardzo, bardzo niskim stanem? Powinnaś móc wyrażać siebie poprzez swoje ubrania, prawda? Może Ci się wydaje, że wymagania dotyczące ubioru ograniczają Twoją indywidualność, ale zastanów się przez chwilę nad tym, co Twoje ubranie o Tobie mówi.Co mówi o Tobie Twoje ubranie


Twoje ubranie mówią o Tobie wiele: począwszy od tego, jaką jesteś osobą, a skończywszy na tym, jakiej muzyki słuchasz i z kim się spotykasz. Czyli tak jak powinno! Twój ubiór jest wyrazem Twojego szczególnego, osobistego stylu, więc w czym problem? Niektóre z nas idą za daleko i noszą ubrania pokazujące zbyt wiele. Eksperci są zgodni, że noszenie bluzek z głębokim dekoltem, obcisłych jeansów, spódniczek mini i bardzo obcisłych podkoszulków pokazujących ramiączka stanika może przekazywać otoczeniu zły komunikat.


Bądź świadoma ubrań


Czasami możesz założyć na siebie coś, co odkrywa zbyt wiele, chociaż wcale tego nie chcesz. Pamiętasz swoją ulubiona bluzkę z ubiegłego roku? Nagle zrobiła się za ciasna w klatce piersiowej. Twoje ciało się zmienia i czasami Twoja garderoba za nim nie nadąża. Bądź świadoma tego, jak Twoje ubrania na Tobie leżą zanim wyjdziesz z domu. Wybierz ubranie, które będzie o Tobie dobrze świadczyć – będzie podkreślać Twój styl i piękno. Odwróć uwagę od zmian, które w Tobie zachodzą.


Nie wysyłaj błędnych znaków


Chcesz, aby Twoje ubrania dopełniały Twoją osobowość i przyciągały pozytywną uwagę. Ludzie powinni się skupiać na Tobie, a nie na częściach Twojego ciała (zgadzamy się z tym, że jeżeli widzą Cię tylko przez pryzmat Twojego ciała, to jest to ich problem, a nie Twój), ale jeżeli nosisz ubrania odsłaniające zbyt dużo ciała, takie jak np. koszulki z dekoltem i bardzo obcisłe spódniczki, można zrozumieć, dlaczego ktoś uważa, że interesujesz się czymś, czym tak naprawdę nie jesteś zainteresowana.


Jeżeli będziesz nosić nieodpowiednie ubrania zbyt często mogą pojawić się na Twój temat plotki i możesz zniszczyć swoją reputację piątkowej dziewczyny z zasadami. Oprócz tego, chcesz przecież przestrzegać reguł panujących w szkole, prawda? Kto chciałby skończyć w gabinecie dyrektora? To może być poniżające!


Bądź klasyczna!


Postaraj się być świadomą swoich wyborów modowych. Nie pozwól, by złe wrażenie wywołane tym, co nosisz zniszczyło Twój wysiłek, który włożyłaś w siebie. Zamiast tego, pamiętaj, by nosić ubrania podkreślające Twoją figurę i zakrywające części intymne. Przecież chodzi o to, by uwaga jaką obdarzają Cię nauczyciele, rodzice i chłopcy była pozytywna. Będziesz się również wspaniale czuć, wiedząc, że wszyscy Cię kochają za to, jaka jesteś i za to co robisz. To jest prawdziwe piękno!


Czy zasady dotyczące ubierania się są w Twojej szkole surowe?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Trwałe usuwanie włosów z twarzy

Czemu nie, ale trwałe usunięcie włosów z twarzy jest stosunkowo drogie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć modnych nadruków, które zdziałają cuda w Twojej szafie

Nadruki to świetny sposób na ożywienie Twojej garderoby. Wypróbuj te wyprzedzające modę trendy!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Sześć wskazówek, jak po mistrzowsku robić zakupy w sklepach vintage

Robienie zakupów w sklepach vintage jest jak poszukiwanie skarbów. Dowiedz się, jak znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju modowy skarb.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Plakat: Wspólnie walczmy o dobro

Powieś ten plakat i pokaż światu, że jesteś przeciwna dręczeniu innych.

Dowiedz się wiecej

Secret

Bon voyage! Pięć powodów, dla których warto studiować za granicą

Myślisz o spędzeniu semestru na studiach za granicą? Oto dlaczego powinnaś to zrobić!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny