Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Lato w pełni i jesteśmy pewni, że już nie możesz się doczekać kąpieli słonecznych w towarzystwie przyjaciółek. Jest tylko jeden mały problem: kostium kąpielowy. Coś się za nim kryje! Nagle zaczynamy być świadome siebie i być może zawstydzone perspektywą wystąpienia w nim publicznie. Mamy w zanadrzu kilka wskazówek, które mogą złagodzić mękę poszukiwania kostiumu (i sezonu kąpielowego):

  • Nie porównuj się z nikim innym. Nasze geny determinują nasz wzrost, wagę, rozmiar buta i kolor oczu, mimo wszystko porównujemy nasze ciała tak, jakbyśmy porównywali bagaż na taśmie transportowej. Cóż to za przygnębiająca i bezowocna strata czasu, szczególnie w trakcie trwania sezonu plażowego.
  • Jeśli ciągle będziesz mówić o tej części ciała, która Cię martwi, wszyscy będą na nią patrzeć. Te partie ciała, które Twoim zdaniem są niedoskonałe sprawiają, że jesteś wyjątkowa. A bycie wyjątkową jest piękne.
  • Pamiętaj, że to co widzisz w lustrze ściśnięta w malutkiej przebieralni zalanej światłem jarzeniowym NIE jest rzeczywistością.
  • Jeśli jesteś mocniej zbudowana od pasa w dół, poszukaj kostiumu, którego dół jest jednokolorowy, ale góra zaakcentowana jest nadrukiem, wstawką z jaskrawego koloru lub falbanką przyciągającą wzrok.
  • Jeśli jesteś masywniejsza u góry, poszukaj stroju, który przyciągnie uwagę w stronę bioder. Głęboki dekolt w kształcie litery V przyciąga uwagę do twarzy, klatki piersiowej i szyi – to właśnie tam ludzie patrzą najczęściej i w pierwszej kolejności .
  • Pamiętaj aby wybrać odpowiedni rozmiar stroju - w zbyt ciasnym lub za dużym będziesz wyglądać niekorzystnie.
  • Pomyśl o akcesoriach. Intensywnie czerwony kapelusz, dziewczęcy bawełniany podkoszulek, koszulka na ramiączkach czy stylowa koszulka typu vintage narzucona na kostium, a do tego espadryle, które dopełnią modny wakacyjny look.
  • Zawsze chodź wyprostowana, zwracaj uwagę na swoją postawę i uśmiechaj się. Pij dużo wody i stosuj dużo kremów do opalania z filtrem. Szczęśliwy i uśmiechnięty wyraz twarzy podkreśla wewnętrzne piękno, a to piękno zawsze przyćmi swoim blaskiem wszystko inne, szczególnie w sezonie letnim!

Dobrze dopasowany strój kąpielowy może zaoszczędzić Ci wielu kłopotliwych chwil. Czy kiedykolwiek zaliczyłaś poniżającą wpadkę związaną z kostiumem?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

strój kapielowy

Natalia Rodiguez 2016-05-28

ehh pamiętam jak miałam kiedyś na plaży wiązany strój i w pewnym momencie w wodzie spadła mi góra... zauważyło to kilka osób... od tego czasu wszelkim sznurkom w strojach kąpielowych mówię stanowcze NIE

Jak dobrze wyglądać w lecie?

Zamień smugi po samoopalaczu na równą opaleniznę - oto wskazówki, jak tego dokonać.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Metody depilacji nóg

Kilka prostych i dobrych nawyków, by goląc zachować miękką i gładką skórę

Dowiedz się wiecej

Olay

Dobierz odpowiedni kostium dwuczęściowy

Można pokochać swoje ciało w bikini! Korzystając z naszych wskazówek dobierzesz odpowiedni kostium.

Dowiedz się wiecej

Venus

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

4 pytania na temat pocenia się

Oto informacje o tym, dlaczego się pocimy i jak poznać, czy pocisz się za bardzo.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny