Jak robić zakupy na powrót do szkoły?

Jak robić zakupy na powrót do szkoły?

Wróć do szkoły w wielkim stylu z naszymi zakupowymi wskazówkami dla nastolatek

Powrót do szkoły to najlepsza wymówka, by móc pójść na zakupy! Ale trzymanie się budżetu, dokonywanie wyborów i decydowanie, co na nas najlepiej leży może przyprawić o ból głowy. Oto kilka wskazówek, jak po wakacjach wrócić do szkoły i zrobić najlepsze pierwsze wrażenie.


Zorientuj się w sytuacji, zanim wyjdziesz


To znaczy poznaj swój budżet, zanim wyjdziesz z domu, sprawdź, co z ubiegłego roku pasuje i wymaga niewielkich poprawek i poznaj najnowsze trendy na jesień. Zastanów się, co jest klasyczne, co jest przelotną modą, a co jest trendy. Przestudiuj aktualne czasopisma i sprawdź, co w sezonie powrotów do szkoły jest w modzie.


Zanim wyjdziesz pomaluj się tak, jak będziesz malować się do szkoły i załóż tę samą biżuterię. Załóż odpowiednią bieliznę. Nie zapomnij o wygodnych butach, które będziesz łatwo zdejmować i zakładać. Weź ze sobą zaufaną przyjaciółkę, która ma wyczucie stylu… lub mamę, jeśli to ona płaci.


Wybory, wybory!


Zrób jedno okrążenie po ulubionym sklepie, zanim cokolwiek kupisz. W ten sposób będziesz wiedziała, że podjęłaś najlepszą decyzję. Twoje ubrania do szkoły powinny być tak szałowe i świeże jak Ty. Nie możesz pozwolić sobie na to, żeby kupować rzeczy, w których będziesz widziana tylko raz, zatem zbudowanie garderoby, która będzie miała solidną bazę dopełnioną rzeczami, które możesz ze sobą mieszać ma kluczowe znaczenie. Nie kupuj rzeczy, które są wyzywające lub przesadzone i pamiętaj, żebyś zmieściła się w budżecie!


Gdy jesteś w przymierzalni, przeglądaj się w trójstronnym lustrze. To, co z przodu wygląda wspaniale, nie musi tak wyglądać z tyłu. Nie spiesz się - ludzie popełniają kosztowne pomyłki, gdy się spieszą. Dotykaj tkaniny – powinny być miłe w dotyku. Zawsze, naprawdę zawsze, przymierzaj wszystko, zanim kupisz. Usiądź, wstań i przechyl się do przodu. Nie chcesz przecież, żeby się okazało, że za każdym razem, gdy siadasz widać Twoją bieliznę.
Oszczędność


Jeżeli jesteś oszczędna, sprawdź lokalne sklepy vintage w poszukiwaniu modnych okazji, w których będziesz mogła wrócić do szkoły. Przede wszystkim musisz wszystko przymierzyć. Coś, co dziesięć lat temu było rozmiarem L dziś może być rozmiarem S.


Kupuj tylko to, co Ci się podoba. Nie daj się skusić specjalnymi okazjami specjalnie na powrót do szkoły. Jeżeli kupujesz w outletach poszukaj wad - dziur, plam i popękanych szwów. Niezależnie od tego, gdzie kupujesz, zawsze weź paragon i zapytaj o regulamin zwracania zakupionego towaru.


Jaki jest Twój sekret zakupów przed powrotem do szkoły?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Trwałe usuwanie włosów z twarzy

Czemu nie, ale trwałe usunięcie włosów z twarzy jest stosunkowo drogie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć modnych nadruków, które zdziałają cuda w Twojej szafie

Nadruki to świetny sposób na ożywienie Twojej garderoby. Wypróbuj te wyprzedzające modę trendy!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Sześć wskazówek, jak po mistrzowsku robić zakupy w sklepach vintage

Robienie zakupów w sklepach vintage jest jak poszukiwanie skarbów. Dowiedz się, jak znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju modowy skarb.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Rzuć wyzwanie dręczycielkom

Złóż przyrzeczenie, że nie będziesz dręczyć koleżanek. Dołącz do nas i wspieraj nas w walce o dobro.

Dowiedz się wiecej

Secret

Plakat: Wspólnie walczmy o dobro

Powieś ten plakat i pokaż światu, że jesteś przeciwna dręczeniu innych.

Dowiedz się wiecej

Secret