Jak robić zakupy na powrót do szkoły?

Jak robić zakupy na powrót do szkoły?

Wróć do szkoły w wielkim stylu z naszymi zakupowymi wskazówkami dla nastolatek

Powrót do szkoły to najlepsza wymówka, by móc pójść na zakupy! Ale trzymanie się budżetu, dokonywanie wyborów i decydowanie, co na nas najlepiej leży może przyprawić o ból głowy. Oto kilka wskazówek, jak po wakacjach wrócić do szkoły i zrobić najlepsze pierwsze wrażenie.


Zorientuj się w sytuacji, zanim wyjdziesz


To znaczy poznaj swój budżet, zanim wyjdziesz z domu, sprawdź, co z ubiegłego roku pasuje i wymaga niewielkich poprawek i poznaj najnowsze trendy na jesień. Zastanów się, co jest klasyczne, co jest przelotną modą, a co jest trendy. Przestudiuj aktualne czasopisma i sprawdź, co w sezonie powrotów do szkoły jest w modzie.


Zanim wyjdziesz pomaluj się tak, jak będziesz malować się do szkoły i załóż tę samą biżuterię. Załóż odpowiednią bieliznę. Nie zapomnij o wygodnych butach, które będziesz łatwo zdejmować i zakładać. Weź ze sobą zaufaną przyjaciółkę, która ma wyczucie stylu… lub mamę, jeśli to ona płaci.


Wybory, wybory!


Zrób jedno okrążenie po ulubionym sklepie, zanim cokolwiek kupisz. W ten sposób będziesz wiedziała, że podjęłaś najlepszą decyzję. Twoje ubrania do szkoły powinny być tak szałowe i świeże jak Ty. Nie możesz pozwolić sobie na to, żeby kupować rzeczy, w których będziesz widziana tylko raz, zatem zbudowanie garderoby, która będzie miała solidną bazę dopełnioną rzeczami, które możesz ze sobą mieszać ma kluczowe znaczenie. Nie kupuj rzeczy, które są wyzywające lub przesadzone i pamiętaj, żebyś zmieściła się w budżecie!


Gdy jesteś w przymierzalni, przeglądaj się w trójstronnym lustrze. To, co z przodu wygląda wspaniale, nie musi tak wyglądać z tyłu. Nie spiesz się - ludzie popełniają kosztowne pomyłki, gdy się spieszą. Dotykaj tkaniny – powinny być miłe w dotyku. Zawsze, naprawdę zawsze, przymierzaj wszystko, zanim kupisz. Usiądź, wstań i przechyl się do przodu. Nie chcesz przecież, żeby się okazało, że za każdym razem, gdy siadasz widać Twoją bieliznę.
Oszczędność


Jeżeli jesteś oszczędna, sprawdź lokalne sklepy vintage w poszukiwaniu modnych okazji, w których będziesz mogła wrócić do szkoły. Przede wszystkim musisz wszystko przymierzyć. Coś, co dziesięć lat temu było rozmiarem L dziś może być rozmiarem S.


Kupuj tylko to, co Ci się podoba. Nie daj się skusić specjalnymi okazjami specjalnie na powrót do szkoły. Jeżeli kupujesz w outletach poszukaj wad - dziur, plam i popękanych szwów. Niezależnie od tego, gdzie kupujesz, zawsze weź paragon i zapytaj o regulamin zwracania zakupionego towaru.


Jaki jest Twój sekret zakupów przed powrotem do szkoły?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Fryzury na lato

Lato to czas swobody, więc twoje fryzury też powinny takie być! Oto kilka pomysłów.

Dowiedz się wiecej

Aussie

Rzuć wyzwanie dręczycielkom

Złóż przyrzeczenie, że nie będziesz dręczyć koleżanek. Dołącz do nas i wspieraj nas w walce o dobro.

Dowiedz się wiecej

Secret

4 fakty pomagające zrozumieć kolegów w Twoim wieku

Zastanawiasz się, jak zdobyć chłopaka? Pomoże Ci to zrozumieć, dlaczego chłopcy zachowują się tak, jak się zachowują!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny