Jak robić tanie zakupy?

Jak robić tanie zakupy?

Najlepsze klientki nigdy nie płacą pełnej ceny! Naucz się dobrze wyglądać za dobrą cenę.

Jak nie płacić pełnej ceny za ubrania, ale wyglądać jakbyśmy wszystko kupiły w najlepszym sklepie? Gdzie znaleźć takie wskazówki, które Ci pomogą w zakupach? Oto kilka porad, jak za mniej kupić więcej.


Co to jest okazja


Okazja to coś, co kupiłabyś za normalną cenę, ale oferowane jest z trzydziestoprocentowym rabatem. Nie pomyl czegoś, co ma złą jakość i jest tanie z okazją. Jednocześnie, jeżeli kupisz podkoszulek za 40 złotych tylko dlatego, że był przeceniony i nigdy go nie założysz – to strata pieniędzy. To nie jest okazja, ale zachowanie, w którym nie przestrzegasz zasad mądrego kupowania!


Dowiedz się, co to jest prawdziwa wyprzedaż


Wielu sprzedawców podwaja koszt danego ubrania (płacą 40 złotych za sweter, a Ty musisz zapłacić 80 złotych), ale niektórzy zawyżają cenę detaliczną, aby później reklamować się wyprzedażą (płacą 50 złotych za spódniczkę, cena w sklepie wynosi 200 złotych, następnie obniżają cenę o 25% i cena na wyprzedaży wynosi 150 złotych). Sprawdź zasadność ceny wyprzedażowej przejdź się po sklepach obok, żeby się przekonać, ile dana rzecz powinna kosztować.


Odkryj świat sklepów z używaną odzieżą


Sklepy vintage, komisy i pchle targi są źródłem unikatowych, niedrogich, ponadczasowych modowych skarbów. Często można znaleźć coś, co praktycznie nie było noszone i wygląda jak nowe. To również wspaniałe miejsca, w których można kupić wiele akcesoriów i zmienić swój wygląd - można znaleźć tam wspaniałą broszkę czy pasek, które przyciągną dziesięć razy więcej spojrzeń niż supermodna koszula, którą nosi cały świat.


Nie daj się zwieść projektantom


Najlepsi projektanci popełniają błędy. Trzymaj się zasad zdrowego rozsądku i gustu, by nie wpaść w pułapkę i nie kupić czegoś brzydkiego, co projektanci wrzucają do outletów. By kupić coś, na co naprawdę warto wydać pieniądze, pamiętaj o pozostałych wskazówkach. Jeśli zdecydujesz, że musisz to mieć i cena jest do zaakceptowania, zastanów się nad kupnem.


Jak udaje Ci się skomponować dobry zestaw za niewielkie pieniądze?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Sześć wskazówek, jak po mistrzowsku robić zakupy w sklepach vintage

Robienie zakupów w sklepach vintage jest jak poszukiwanie skarbów. Dowiedz się, jak znaleźć ten jedyny w swoim rodzaju modowy skarb.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak sprawić, by domowy manicure wyglądał profesjonalnie

Nie wydawaj pieniędzy na kosmetyczkę. Opanuj sztukę domowego manicure.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Plakat: Bądźmy razem

Ten plakat będzie Ci przypominał, że nie reagując, sama stajesz się dręczycielką.

Dowiedz się wiecej

Secret