Jak robić tanie zakupy?

Jak robić tanie zakupy?

Najlepsze klientki nigdy nie płacą pełnej ceny! Naucz się dobrze wyglądać za dobrą cenę.

Jak nie płacić pełnej ceny za ubrania, ale wyglądać jakbyśmy wszystko kupiły w najlepszym sklepie? Gdzie znaleźć takie wskazówki, które Ci pomogą w zakupach? Oto kilka porad, jak za mniej kupić więcej.


Co to jest okazja


Okazja to coś, co kupiłabyś za normalną cenę, ale oferowane jest z trzydziestoprocentowym rabatem. Nie pomyl czegoś, co ma złą jakość i jest tanie z okazją. Jednocześnie, jeżeli kupisz podkoszulek za 40 złotych tylko dlatego, że był przeceniony i nigdy go nie założysz – to strata pieniędzy. To nie jest okazja, ale zachowanie, w którym nie przestrzegasz zasad mądrego kupowania!


Dowiedz się, co to jest prawdziwa wyprzedaż


Wielu sprzedawców podwaja koszt danego ubrania (płacą 40 złotych za sweter, a Ty musisz zapłacić 80 złotych), ale niektórzy zawyżają cenę detaliczną, aby później reklamować się wyprzedażą (płacą 50 złotych za spódniczkę, cena w sklepie wynosi 200 złotych, następnie obniżają cenę o 25% i cena na wyprzedaży wynosi 150 złotych). Sprawdź zasadność ceny wyprzedażowej przejdź się po sklepach obok, żeby się przekonać, ile dana rzecz powinna kosztować.


Odkryj świat sklepów z używaną odzieżą


Sklepy vintage, komisy i pchle targi są źródłem unikatowych, niedrogich, ponadczasowych modowych skarbów. Często można znaleźć coś, co praktycznie nie było noszone i wygląda jak nowe. To również wspaniałe miejsca, w których można kupić wiele akcesoriów i zmienić swój wygląd - można znaleźć tam wspaniałą broszkę czy pasek, które przyciągną dziesięć razy więcej spojrzeń niż supermodna koszula, którą nosi cały świat.


Nie daj się zwieść projektantom


Najlepsi projektanci popełniają błędy. Trzymaj się zasad zdrowego rozsądku i gustu, by nie wpaść w pułapkę i nie kupić czegoś brzydkiego, co projektanci wrzucają do outletów. By kupić coś, na co naprawdę warto wydać pieniądze, pamiętaj o pozostałych wskazówkach. Jeśli zdecydujesz, że musisz to mieć i cena jest do zaakceptowania, zastanów się nad kupnem.


Jak udaje Ci się skomponować dobry zestaw za niewielkie pieniądze?

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Co zabrać na plażę?

Każdy lubi słońce! Z rozsądnie spakowaną torbą plażową będziesz gotowa na dzień zabawy na słońcu.

Dowiedz się wiecej

Venus

Jakie wybrać perfumy?

Szukasz swojego zapachu? Pomożemy Ci go znaleźć!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Porady ekspertów dotyczące trądziku i problemów ze skórą

Pryszcze to niestety frustrująca zmora nastoletniego życia, która zapewne skutecznie podkopuje Twoją pewność siebie i sabotuje najgorętsze randki.

Dowiedz się wiecej

Oral-B

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Makijaż dla nastolatek

Jesteś nastolatką i zastanawiasz się kiedy zacząć się malować i jaki make-up pasuje nastolatkom? Przeczytaj nasze rady jak zrobić naturalny makijaż.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl