Jak nosić szal?

Jak nosić szal?

Oto trzy pomysły na to, w jaki sposób możesz dodać szal do swojego stylu.

Gdy weźmiemy pod uwagę pomysły na zróżnicowanie wizerunku, nic nie działa tak, jak szal. To może być długi, ręcznie robiony wełniany szalik owinięty wokół szyi, który nas ogrzeje lub wzorzysta chusta, która przeniesie naszą letnią garderobę w jesień – wszystkie szale są dozwolone!


Apaszki


Ręcznie malowane apaszki są w tym sezonie bardzo modne i mamy ich niezliczoną ilość. Przywiąż jedną do paska przy torbie, a zawsze będziesz miała ją pod ręką – może służyć jako opaska do włosów, pasek lub… po prostu apaszka.


Uszyj coś!


Jesteśmy zakochane w ręcznie haftowanych i zdobionych apaszkach, które widziałyśmy w niektórych naszych ulubionych butikach internetowych. Zrób swoją apaszkę. Weź resztki materiału i obszyj go taśmą koronkową lub postrzęp na brzegach.


Bez szycia


Gdy będziesz w sklepie z materiałami, poszukaj długich kawałków ładnego polaru, które będziesz mogła pociąć i zrobić z nich szalik – nie potrzebujesz ani igły ani nici jedynie nożyczki, by ponacinać końce. My znalazłyśmy taki kawałek za kilka złotych z nadrukowanym logo naszej ulubionej drużyny.


Jaki jest Twój ulubiony rodzaj szalika?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Usta ombre

Jest już wszędzie! Na włosach, paznokciach, a teraz również na ustach!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Fryzury na lato

Lato to czas swobody, więc twoje fryzury też powinny takie być! Oto kilka pomysłów.

Dowiedz się wiecej

Aussie

Plakat: Dobro jest zaraźliwe

Wysyłaj pozytywne wibracje wszędzie tam, gdzie powiesisz ten plakat.

Dowiedz się wiecej

Secret

Jak dostać się do szkoły aktorskiej?

Marzysz aby zostać sławną aktorką? Z nami może Ci się udać. Pierwszy krok to szkoła aktorska. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się gdzie najlepiej studiować.

Dowiedz się wiecej

CoverGirl