Jak nosić szal?

Jak nosić szal?

Oto trzy pomysły na to, w jaki sposób możesz dodać szal do swojego stylu.

Gdy weźmiemy pod uwagę pomysły na zróżnicowanie wizerunku, nic nie działa tak, jak szal. To może być długi, ręcznie robiony wełniany szalik owinięty wokół szyi, który nas ogrzeje lub wzorzysta chusta, która przeniesie naszą letnią garderobę w jesień – wszystkie szale są dozwolone!


Apaszki


Ręcznie malowane apaszki są w tym sezonie bardzo modne i mamy ich niezliczoną ilość. Przywiąż jedną do paska przy torbie, a zawsze będziesz miała ją pod ręką – może służyć jako opaska do włosów, pasek lub… po prostu apaszka.


Uszyj coś!


Jesteśmy zakochane w ręcznie haftowanych i zdobionych apaszkach, które widziałyśmy w niektórych naszych ulubionych butikach internetowych. Zrób swoją apaszkę. Weź resztki materiału i obszyj go taśmą koronkową lub postrzęp na brzegach.


Bez szycia


Gdy będziesz w sklepie z materiałami, poszukaj długich kawałków ładnego polaru, które będziesz mogła pociąć i zrobić z nich szalik – nie potrzebujesz ani igły ani nici jedynie nożyczki, by ponacinać końce. My znalazłyśmy taki kawałek za kilka złotych z nadrukowanym logo naszej ulubionej drużyny.


Jaki jest Twój ulubiony rodzaj szalika?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jedzenie z aparatem ortodontycznym

Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, by Twój aparat zadziałał szybciej i byś mogła pożegnać się z nim tak szybko, jak to możliwe.

Dowiedz się wiecej

Oral-B