Jak przedstawić swojego chłopaka rodzicom?

Jak przedstawić swojego chłopaka rodzicom?

Czy jesteś gotowa na to, żeby przedstawić swojego chłopaka rodzicom? Dowiedz się jak możesz zaplanować takie spotkanie.


Czy jesteś gotowa na to, żeby przedstawić swojego chłopaka rodzicom? A czy on jest? Nie będziemy ściemniać… poznanie rodziców drugiej połówki to jedno z najbardziej stresujących wydarzeń, zarówno dla Ciebie, jak i dla niego. Czy Twoja mama i tata zobaczą wszystko to, co Ty w nim widzisz? Czy uda mu się sprostać ich niewyobrażalnie wysokim wymaganiom? Nikt nie gwarantuje, że wszystko pójdzie jak z płatka, ale jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, żeby osiągnąć możliwie jak najlepszy efekt.


Wszystkie strony są świadome, jak ważne jest pierwsze wrażenie. Twoi rodzice zdają sobie sprawę ze znaczenia tego spotkania, tak samo jak Ty.


Dzień wcześniej przygotuj grunt. Usiądź z rodzicami i powiedz im, jak bardzo Ci zależy na Twoim chłopaku, jak bardzo jesteś szczęśliwa, kiedy z nim przebywasz i jak bardzo chcesz, żeby go poznali. Przecież Twoi rodzice Cię kochają i chcą, żebyś była szczęśliwa …a bardzo możliwe, że nawet pamiętają jak sami stresowali się, gdy mieli poznać Twoich dziadków. Opowiedz im trochę o Twoim chłopaku i zasugeruj kilka tematów do rozmowy. Jeśli Twój tata jest miłośnikiem sportu, powiedz mu jakiej drużynie kibicuje Twój chłopak i jaki sport uprawia.”  Poproś rodziców, żeby nie opowiadali żenujących historii z czasów, kiedy miałaś pięć lat… a albumy ze zdjęciami schowaj pod kluczem!


Jeśli Twoi rodzice mają jakieś dziwne przyzwyczajenia (a którzy nie mają!), powiedz o tym Twojemu chłopakowi, zanim ich pozna. Dla bezpieczeństwa, poproś go też, żeby trzymał się z dala od kontrowersyjnych tematów, takich jak seks, polityka, religia i pieniądze. Skoncentrujcie się na jego pracy, sporcie, kinie, jego rodzinie i zainteresowaniach. Powiedz mu, żeby nie przesadzał. Zwłaszcza ojcowie nie znoszą, gdy chłopcy ich córek zbytnio się popisują, lub za bardzo starają się być zabawni.

Po spotkaniu z rodzicami, zrelaksuj się. Najbardziej stresująca rozmowa kwalifikacyjna dobiegła końca. Gdy Twój chłopak się pożegna, wysłuchaj, co Twoi rodzice mają do powiedzenia na jego temat. Możesz się z nimi nie zgadzać, ale chodzi im tylko o Twoje dobro, więc nie powinnaś odrzucać ich rad bez żadnej refleksji. Pamiętaj, że to ludzie, których kochasz. Bądź cierpliwa i nie denerwuj się. Powodzenia!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Wszystko o miesiączce

Odpowiedzi na typowe pytania dotyczące tajemnic Twojego cyklu miesiączkowego.

Dowiedz się wiecej

Always