Zalety bycia singlem

Zalety bycia singlem

Chcesz mieć chłopaka? Zastanów się jeszcze raz! Oto dlaczego życie w pojedynkę jest świetne dla nastolatki takiej jak Ty.

Wszystkie Twoje przyjaciółki mają chłopaków, a Ty myślisz sobie, jak to byłoby fajnie, gdybyś Ty też się z kimś spotykała. Przestań! Jeśli jesteś sama, masz o wiele więcej okazji do zabawy niż Twoje przyjaciółki w swoich związkach. Nie wierzysz? W razie gdybyś miała wątpliwości, oto siedem powodów, dla których fajnie jest nie mieć chłopaka.

  1. Więcej koleżanek

Czasami wydaje się, że przez chłopaków straciłaś koleżanki. Raczej pomyśl o tym w ten sposób: Twój krąg znajomych właśnie się podwoił! Istnieją nieograniczone możliwości wspólnych spotkań w grupie. Zajęcia takie jak kręgle są dużo bardziej zabawne, gdy wokół jest więcej ludzi. A jeśli chłopcy Twoich koleżanek są fajni, to oznacza, że ich koledzy też prawdopodobnie są fajni. Masz dużo szczęścia, że dostajesz szansę na to, by poznać tych kolegów na niezobowiązującej stopie, bez napięcia towarzyszącego randkom. I jaki to świetny sposób na poszerzenie Twojej grupy przyjaciół!

  1. Nie przeżywasz dramatów związanych z byciem w związku

Być może dociera do Ciebie co nieco na temat zmagań Twoich przyjaciółek z ich chłopakami. Ale Ty nie musisz walczyć ze swoim. Kłótnia o to, czy iść do kina na nową komedię romantyczną zamiast na premierę thrillera z kosmitami i robotami? Zapomnij! Ty sama wybierasz film, który chcesz zobaczyć.

  1. Babskie spotkania – i to przez cały czas!

Nie bez powodu „babski e spotkania” są tak wspaniałe. Naprawdę! Możecie rozmawiać o fryzurach i zakupach i nikt nie będzie zmieniał tematu na zombiaki czy gry wideo. Ale wykaż się delikatnością, kiedy będziesz prosić o babskie spotkanie swoje koleżanki, które mają chłopaków. Spróbuj tak: „Strasznie potrzebuję manicure. Masz może ochotę na babski wieczór?” A nie: „Czy możemy wreszcie coś zrobić bez twojego chłopaka?”

  1. Bezproblemowe kontakty z kolegami

Chłopcy są czasami zazdrośni. Czy słusznie? Naszym zdaniem nie. Ale przynajmniej kiedy nie masz chłopaka, to nie musisz się obawiać, że on się zdenerwuje, bo podzieliłaś się deserem z kolegą.

  1. Jesteś dla swoich kumpelek

Nie musisz martwić się zdenerwowanym chłopakiem, kiedy musisz w ostatniej chwili zmienić plany, ponieważ przyjaciółka potrzebuje pomocy z lekcjami, albo po prostu chce przyjść i upiec babeczki. A do kogo ona może się zwrócić, jeśli ma wolny bilet na koncert, bo pokłóciła się z chłopakiem? Oczywiście do swojej wolnej przyjaciółki! Hej, obowiązek wzywa.

  1. Skup się na wiecznych przyjaźniach

Jasne, że masz okazjonalne scysje ze swoją najlepszą przyjaciółką. Ale prawda jest taka, że przyjaźnie przetrwają o wiele więcej trudnych sytuacji niż romantyczne związki. Po wielu latach będziesz wdzięczna za wszystkie przyjaźnie, które miałaś, a nie za wszystkie związki z chłopakami. To, że nie masz chłopaka daje Ci dużo więcej czasu na pracę nad tymi przyjaźniami, które będziesz z sentymentem wspominała do końca swojego życia.

  1. Słodki czas w samotności

Samotność ma złą reputację, ale wcale niesłusznie. Dużo można uzyskać w chwilach ciszy i spokoju, kiedy można porozmyślać i poznać prawdziwą siebie! Kiedy więc wszystkie Twoje koleżanki robią coś ze swoimi chłopakami, bądź wdzięczna za swoją osobistą wolność. Wyjmij rolki i zrób rundkę po okolicy, albo zamknij się w swojej sypialni i poćwicz te piękne wzory malowane na paznokciach.


Co podoba Ci się w tym, że jesteś wolna?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pomysły na wakacje

Bądź bystrą podróżniczką, niezależnie od tego, gdzie spędzasz swoje wesołe nastoletnie wakacje.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny