Czy jesteś dobrą przyjaciółką?

Czy jesteś dobrą przyjaciółką?

Dobra przyjaciółka jest lojalna i ma silny charakter. Dowiedz się, czy masz wszystko, czego trzeba, by być superprzyjaciółką!


Przyznaj się – nie mogłabyś żyć bez swojej najlepszej przyjaciółki! Bez żadnej spośród wszystkich pięćdziesięciu czterech najlepszych przyjaciółek! Twoje przyjaciółki są najważniejszą częścią Twojego życia. Wolisz być z nimi, niż z kimkolwiek innym i powierzasz im swoje największe i najgłębiej skrywane tajemnice. A my mamy do Ciebie pytanie: czy Ty jesteś dobrą przyjaciółką?

Czy naprawdę znasz swoje przyjaciółki?

Mówisz, że wiesz, jakie są Twoje przyjaciółki. Twoja najlepsza przyjaciółka lubi chipsy o smaku barbecue, ale czy wiesz, że boi się ciemności, uwielbia śpiewać pod prysznicem i ma przyrodniego brata w innym mieście? Jeśli zrozumiesz, jakie naprawdę są Twoje przyjaciółki, sama będziesz mogła być dla nich lepsza.

Czy wszystko dobrze rozumiesz?

Prawdziwa przyjaciółka drąży temat, żeby dojść do prawdy. Zachowujesz się tak? Jeśli dochodzą Cię plotki, pół-prawdy i osądy dotyczące ludzi, na których Ci zależy, porozmawiaj z nimi, żeby przekonać się, jak sprawa wygląda z ich perspektywy, zanim wyrobisz sobie własne zdanie. Być może pomożesz im zrozumieć, jakie wrażenie sprawiają i popracujecie razem nad wyprostowaniem kilku rzeczy.

Jesteś godna zaufania?

Jesteś uczciwa, rzetelna i można na Tobie polegać? Weź odpowiedzialność za swoje czyny i zaprzyjaźnij się z tymi, którym ufasz. Otaczaj się przyjaciółkami, którym możesz się zwierzyć i powierzyć im swoje tajemnice i zrób dla nich to samo. Gdy pokażesz, że jesteś dobrą przyjaciółką, wasza przyjaźń stanie się jeszcze silniejsza!

Jesteś skłonna przebaczyć?

I Ty, i Twoja przyjaciółka będziecie, niestety, czasami popełniać błędy. Czy wybaczysz swojej najlepszej przyjaciółce to, że ogłosiła wszem i wobec, że dostałaś okres? Przyjęłabyś przeprosiny za to, że Cię ignorowała na lekcji, bo siedziała z najbardziej lubianymi dziewczynami? Najlepsze przyjaciółki wiedzą, jak powiedzieć „przepraszam” i „nic się nie stało”. Wiedzą też, co zrobić następnym razem, by wszystko było w porządku.

Potraficie się razem bawić?

Czasami dziewczyny chcą się zabawić! Spędzaj czas ze swoimi najbliższymi przyjaciółkami. Wybierzcie się na przejażdżkę rowerową, wymyślcie swój układ choreograficzny lub smakołyk. Zapomnijcie o nieistotnych rzeczach, które mogą wam przeszkadzać, bo przecież najlepsza przyjaciółka to ktoś, z kim możesz się świetnie bawić!


Czy jesteś dobrą przyjaciółką?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Pomysł na imprezę - filmowe karaoke

Spróbujcie urozmaicić waszą filmową noc i dodajcie karaoke do stałego zestawu filmów.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pomysły na wakacje

Bądź bystrą podróżniczką, niezależnie od tego, gdzie spędzasz swoje wesołe nastoletnie wakacje.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny