Jak wyprawić najlepsza domową imprezę z noclegiem

Jak wyprawić najlepsza domową imprezę z noclegiem

Zorganizowanie dla koleżanek prawdziwej imprezy z noclegiem sprawi, że będziesz jeszcze lepiej wyglądała w ich oczach.

Krok pierwszy: Zaprojektuj zaproszenia.

Niech Twoje przyjęcie różni się od innych! Zaprojektuj specjalne zaproszenia dla swoich gości. Bądź tak kreatywna, jak potrafisz! Dodaj zaproszeniom nieco blasku, przylep fajne naklejki, wyślij zaproszenia internetowe lub wybierz taki motyw, który przypadnie Twoim koleżankom do gustu. Dzięki temu będziecie bardziej podekscytowane imprezą, a Twoje zaproszenia będą tematem rozmów w całej szkole.


Krok drugi: Udekoruj swój pokój.
Twój pokój to już nie tylko Twój pokój – to miejsce imprezy! Zabierz się za dekorowanie! Stwórz odpowiednią atmosferę: powieś lampki choinkowe lub udekoruj pokój kolorowymi światełkami. Przynieś tu dużo poduszek, zadbaj o pufy i koce. A po środku pokoju zrób miejsce na śpiwory.


Krok trzeci: Zadbaj o świetny i wygodny strój.
Spanie to ostatnia rzecz, jaką będziecie robić, zatem zadbaj o to, by Twoje koleżanki były przygotowane i miały ze sobą wszystko, czego potrzebują, by czuć się komfortowo i dobrze się bawić. Jako gospodyni wieczoru możesz się również bardziej postarać. Załóż jaskrawe spodnie od pidżamy lub słodki zestaw do spania z szortami – taki strój pomoże Ci, gdy będziesz walczyła na poduszki lub śpiewała piosenki karaoke. Dodaj do tego miękkie skarpetki lub kapcie.


Krok piąty: Stylowy wieczór.

Przygotuj mały salon kosmetyczny. Poproś koleżanki, by przyniosły ze sobą lakiery do paznokci, opaski do włosów i kosmetyki do zabawy. Jeśli chcesz im zaimponować, wypróbuj ozdabianie paznokci cętkami lub innymi zwierzęcymi wzorkami. Pomalujcie paznokcie u rąk i nóg, zanim obejrzycie film. Pamiętajcie, żeby się upewnić, że lakier na paznokciach u stóp wysechł, zanim z powrotem założycie skarpetki!


Krok piąty: Uczta o północy.

Upewnij się, że masz przygotowane przekąski. Najlepsze jedzenie na tego rodzaju przyjęcie to: pizza, chipsy i sos salsa, świeże owoce i popcorn – najważniejszy podczas oglądania filmu. Jeśli potraficie i macie siłę, same zróbcie pizzę. A na deser? Dwa słowa: Puchar. Lodowy.


Krok szósty: Gry i zabawy.

Film podczas przyjęcia z nocowaniem jest obowiązkowy, ale nie sięgajcie po niego, dopóki nie pogracie w kilka gier (niech zwycięzca wybierze repertuar). Coś zabawnego i interaktywnego pobudzi wszystkich i przygotuje do maratonu filmowego. Sen? A kto go potrzebuje?


Zdjęcia: Corbis

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny