Znaczenie koloru oczu

Znaczenie koloru oczu

Czy znasz znaczenia koloru oczu? Dowiedz się, jak dużo kolor oczu i język ciała mogą Ci powiedzieć o Twoim chłopaku.


Pociąga Cię błysk w jego oku? No cóż, nie jesteś jedyna. Większość dziewcząt przyznaje, że u faceta najbardziej atrakcyjne są dla nich oczy. Bez względu na to, czy są one ciepłe i niewinne lub mroczne i zmysłowe, tajemnicze i ekscytujące albo życzliwe i zachęcające, to właśnie jego oczy powodują, że nogi miękną Ci w kolanach. Kiedy patrzysz chłopakowi w oczy, to podświadomie wyrabiasz sobie opinię, jaki on jest. Czy to jest materiał na związek? Godny zaufania? Inteligentny? Wspaniałomyślny? Kłopotliwy?


Okazuje się, że oczy mogą Ci dużo powiedzieć o Twoim chłopaku, szczególnie kolor jego oczu. Czytaj dalej, a poznasz znaczenia każdego koloru oczu!

ZNACZENIE KOLORU OCZU

 • Brązowe

  Cechy charakteru najczęściej kojarzone z brązowymi oczami to inteligencja, wiarygodność i uprzejmość. Mówi się, że osoby o brązowych oczach mają dobre umiejętności komunikacyjne. Mogą być lojalnym towarzyszem na całe życie.

 • Niebieskie

  Osoby o niebieskich oczach emanują życzliwością. Często są indywidualistami i wyróżniają się w tłumie. Bardzo często są uzdolnieni i potrafią dochować tajemnicy. Oczy błękitne jak u niemowlęcia mówią „obchodź się ze mną ostrożnie” - dają znać, że taka osoba potrzebuje mnóstwo wsparcia.

 • Piwne

  Mówi się, że oczy piwne wskazują na typ podejrzliwy, który nigdy nie wierzy w nic, dopóki nie zobaczy dowodów. Chociaż jest inteligentny i pracowity, to może się łatwo znudzić.

 • Zielone

  Jeśli chłopak, którym się interesujesz, ma zielone oczy, to pamiętaj, że zapewne głęboko angażuje się we wszystko co robi. Jego inne cechy to kreatywność i zazdrość.

CO JESZCZE MOŻNA WYCZYTAĆ Z OCZU

Nie tylko wielkość, kształt i kolor jego oczu są ważne, ale to, co z nimi robi. Czy nawiązuje kontakt wzrokowy? Jeśli patrzy Ci prosto w oczy przez ponad 60% czasu, to prawdopodobnie bardziej interesuje się Tobą niż tym, co masz do powiedzenia. Jeśli ciągle rozgląda się dookoła, to daje Ci sygnał, że sprawdza, czy jest ktoś inny, z kim wolałby porozmawiać. Jeśli dużo mruga, jest niepewny siebie - jeśli nieustannie patrzy w dół, może być nieśmiały lub coś ukrywa. A jeśli zawsze patrzy w lustro, kiedy koło niego przechodzi, to zapewne bardziej interesuje się sobą niż kimkolwiek innym.


Ale bądźmy realistkami. Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, nic nie liczy się tak, jak słuchanie własnych odczuć i poleganie na własnej intuicji. Jeśli patrzysz chłopakowi w oczy i są one wypełnione ciepłem, są duże szanse, że masz do czynienia z kimś empatycznym i miłym. Jeśli widzisz pustkę, bądź ostrożna. Być może za tymi oczami kryje się zbyt wiele problemów, aby się zaangażować w tę znajomość.


Wiesz już, jakie są znaczenia koloru oczu? Jakiego koloru oczy ma chłopak, który Ci się podoba (lub z którym chodzisz!)?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny