Znaczenie koloru oczu

Znaczenie koloru oczu

Czy znasz znaczenia koloru oczu? Dowiedz się, jak dużo kolor oczu i język ciała mogą Ci powiedzieć o Twoim chłopaku.


Pociąga Cię błysk w jego oku? No cóż, nie jesteś jedyna. Większość dziewcząt przyznaje, że u faceta najbardziej atrakcyjne są dla nich oczy. Bez względu na to, czy są one ciepłe i niewinne lub mroczne i zmysłowe, tajemnicze i ekscytujące albo życzliwe i zachęcające, to właśnie jego oczy powodują, że nogi miękną Ci w kolanach. Kiedy patrzysz chłopakowi w oczy, to podświadomie wyrabiasz sobie opinię, jaki on jest. Czy to jest materiał na związek? Godny zaufania? Inteligentny? Wspaniałomyślny? Kłopotliwy?


Okazuje się, że oczy mogą Ci dużo powiedzieć o Twoim chłopaku, szczególnie kolor jego oczu. Czytaj dalej, a poznasz znaczenia każdego koloru oczu!

ZNACZENIE KOLORU OCZU

 • Brązowe

  Cechy charakteru najczęściej kojarzone z brązowymi oczami to inteligencja, wiarygodność i uprzejmość. Mówi się, że osoby o brązowych oczach mają dobre umiejętności komunikacyjne. Mogą być lojalnym towarzyszem na całe życie.

 • Niebieskie

  Osoby o niebieskich oczach emanują życzliwością. Często są indywidualistami i wyróżniają się w tłumie. Bardzo często są uzdolnieni i potrafią dochować tajemnicy. Oczy błękitne jak u niemowlęcia mówią „obchodź się ze mną ostrożnie” - dają znać, że taka osoba potrzebuje mnóstwo wsparcia.

 • Piwne

  Mówi się, że oczy piwne wskazują na typ podejrzliwy, który nigdy nie wierzy w nic, dopóki nie zobaczy dowodów. Chociaż jest inteligentny i pracowity, to może się łatwo znudzić.

 • Zielone

  Jeśli chłopak, którym się interesujesz, ma zielone oczy, to pamiętaj, że zapewne głęboko angażuje się we wszystko co robi. Jego inne cechy to kreatywność i zazdrość.

CO JESZCZE MOŻNA WYCZYTAĆ Z OCZU

Nie tylko wielkość, kształt i kolor jego oczu są ważne, ale to, co z nimi robi. Czy nawiązuje kontakt wzrokowy? Jeśli patrzy Ci prosto w oczy przez ponad 60% czasu, to prawdopodobnie bardziej interesuje się Tobą niż tym, co masz do powiedzenia. Jeśli ciągle rozgląda się dookoła, to daje Ci sygnał, że sprawdza, czy jest ktoś inny, z kim wolałby porozmawiać. Jeśli dużo mruga, jest niepewny siebie - jeśli nieustannie patrzy w dół, może być nieśmiały lub coś ukrywa. A jeśli zawsze patrzy w lustro, kiedy koło niego przechodzi, to zapewne bardziej interesuje się sobą niż kimkolwiek innym.


Ale bądźmy realistkami. Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, nic nie liczy się tak, jak słuchanie własnych odczuć i poleganie na własnej intuicji. Jeśli patrzysz chłopakowi w oczy i są one wypełnione ciepłem, są duże szanse, że masz do czynienia z kimś empatycznym i miłym. Jeśli widzisz pustkę, bądź ostrożna. Być może za tymi oczami kryje się zbyt wiele problemów, aby się zaangażować w tę znajomość.


Wiesz już, jakie są znaczenia koloru oczu? Jakiego koloru oczy ma chłopak, który Ci się podoba (lub z którym chodzisz!)?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak być sobą?

Poczuj się lepiej w swojej skórze. Nasze strategie pozwolą Ci oprzeć się presji rówieśników.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Cztery proste sposoby, jak podrasować dres

Niech Cię nie zwiedzie jego swobodny i nieformalny charakter - dres może być superelegancki, gdy zestawimy go z odpowiednimi dodatkami.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny