Znaczenie koloru oczu

Znaczenie koloru oczu

Dowiedz się, jak dużo kolor oczu i język ciała mogą Ci powiedzieć o Twoim chłopaku.

Pociąga Cię błysk w jego oku? No cóż, nie jesteś jedyna. Większość dziewcząt przyznaje, że u faceta najbardziej atrakcyjne są dla nich oczy. Bez względu na to, czy są one ciepłe i niewinne lub mroczne i zmysłowe, tajemnicze i ekscytujące albo życzliwe i zachęcające, to właśnie jego oczy powodują, że nogi miękną Ci w kolanach. Kiedy patrzysz chłopakowi w oczy, to podświadomie wyrabiasz sobie opinię, jaki on jest. Czy to jest materiał na związek? Godny zaufania? Inteligentny? Wspaniałomyślny? Kłopotliwy?


Okazuje się, że oczy mogą Ci dużo powiedzieć o Twoim chłopaku, szczególnie kolor jego oczu.


Znaczenie koloru oczu

 • Brązowe
  Cechy charakteru najczęściej kojarzone z brązowymi oczami to inteligencja, wiarygodność i uprzejmość. Mówi się, że osoby o brązowych oczach mają dobre umiejętności komunikacyjne. Mogą być lojalnym towarzyszem na całe życie.
 • Niebieskie
  Osoby o niebieskich oczach emanują życzliwością. Często są indywidualistami i wyróżniają się w tłumie. Bardzo często są uzdolnieni i potrafią dochować tajemnicy. Oczy błękitne jak u niemowlęcia mówią „obchodź się ze mną ostrożnie” - dają znać, że taka osoba potrzebuje mnóstwo wsparcia.
 • Piwne
  Mówi się, że oczy piwne wskazują na typ podejrzliwy, który nigdy nie wierzy w nic, dopóki nie zobaczy dowodów. Chociaż jest inteligentny i pracowity, to może się łatwo znudzić.
 • Zielone
  Jeśli chłopak, którym się interesujesz, ma zielone oczy, to pamiętaj, że zapewne głęboko angażuje się we wszystko co robi. Jego inne cechy to kreatywność i zazdrość.

Co jeszcze można wyczytać z oczu


Nie tylko wielkość, kształt i kolor jego oczu są ważne, ale to, co z nimi robi. Czy nawiązuje kontakt wzrokowy? Jeśli patrzy Ci prosto w oczy przez ponad 60% czasu, to prawdopodobnie bardziej interesuje się Tobą niż tym, co masz do powiedzenia. Jeśli ciągle rozgląda się dookoła, to daje Ci sygnał, że sprawdza, czy jest ktoś inny, z kim wolałby porozmawiać. Jeśli dużo mruga, jest niepewny siebie - jeśli nieustannie patrzy w dół, może być nieśmiały lub coś ukrywa. A jeśli zawsze patrzy w lustro, kiedy koło niego przechodzi, to zapewne bardziej interesuje się sobą niż kimkolwiek innym.


Ale bądźmy realistkami. Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, nic nie liczy się tak, jak słuchanie własnych odczuć i poleganie na własnej intuicji. Jeśli patrzysz chłopakowi w oczy i są one wypełnione ciepłem, są duże szanse, że masz do czynienia z kimś empatycznym i miłym. Jeśli widzisz pustkę, bądź ostrożna. Być może za tymi oczami kryje się zbyt wiele problemów, aby się zaangażować w tę znajomość.


Jakiego koloru oczy ma chłopak, który Ci się podoba (lub z którym chodzisz!)?

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami jakie kobiety najbardziej lubią faceci? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Różnice w dojrzewaniu dziewcząt i chłopców

Odkryj, u kogo pierwszego zachodzą zmiany w okresie dojrzewania (wskazówka: dziewczyny górą!).

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny