Zakochałam się w koledze brata

Zakochałam się w koledze brata

Jak sobie radzić z problemami, jakie niesie związek z kolegą Twojego brata.


Co powinnaś zrobić, jeśli kolega Twojego brata flirtuje z Tobą? No tak. Relacje są wystarczająco skomplikowane same w sobie, a co dopiero, jeśli dochodzi do tego brat. Jeżeli chcesz, żeby ten chłopak zwrócił na Ciebie uwagę, pojawia się kwestia lojalności wobec wszystkich zainteresowanych. Wiadome jest, że trójkąty prowadzą do stresujących sytuacji. Oto kilka aspektów, które należy wziąć pod uwagę jeśli zakochałaś się w koledze brata.

Porozmawiaj ze swoim bratem

On jest między Wami i ma najmniej do zyskania, niezależnie od tego, jak się to dalej potoczy. Jeśli jego przyjaciel nie będzie Cię dobrze traktował, brat musi być przygotowany na to, by Cię bronić. Jeśli związek nie wypali, to może być niezadowolony, że stracił czas, który mógł spędzić ze swoim przyjacielem. Wyjaśnij mu, co czujesz, tak czy inaczej. Nie potrzebujesz jego pozwolenia, żeby umawiać się z jego przyjacielem, ale dobrze jest podzielić się swoimi uczuciami. Daje to Twojemu bratu możliwość, aby powiedział Ci, jak on się czuje. Wszystko staje się trudniejsze, jeśli nie komunikujecie się szczerze.

Nie zakładaj, że to będzie łatwe

Musisz też wziąć pod uwagę taką możliwość, że Twojemu bratu może nie spodobać się ten pomysł albo może powiedzieć Ci, żebyś nie spotkała się więcej z jego przyjacielem. Traktuj to jak przypadek rywalizacji między rodzeństwem, gdzie przyjaciel brata staje się obiektem zazdrości.

Pozwól Twojemu bratu być Twoim bratem

Musisz liczyć się z tym, że Twój brat może wiedzieć o swoim koledze rzeczy, których Ty nie wiesz i może chce Cię chronić. Może ma on dziewczynę lub kiedyś nie był wierny. Posłuchaj swojego brata. Uszanuj to, że chce o Ciebie zadbać.

Nie pomyl flirtu ze związkiem

Zanim porozmawiasz ze swoim bratem, spróbuj zdecydować, czego chcesz od jego kolegi i co on tak naprawdę oferuje Tobie. Nastoletni chłopcy to w zasadzie chodzące hormony, więc flirt nie zawsze oznacza to, że Cię lubi i chce utworzyć związek.

Niech on zrobi pierwszy krok

Nie umawiaj się z nim pierwsza. Nie dzwoń do niego. Jako kolega Twojego brata, powinien okazywać Ci więcej szacunku niż jakiejkolwiek innej dziewczynie. Jeśli nie docenia Twojej uczciwości, zapomnij o nim. Słuchaj co Ci mówi intuicja.

Zrozum ryzyko

Rodzina jest na stałe. Chłopcy się zmieniają. Pamiętaj, że jeśli zerwiecie ze sobą, to on może nadal regularnie do Was przychodzić, żeby spotykać się z Twoim bratem.


Tak jak dobra przyjaźń, dobry związek jest zbudowany na otwartej komunikacji, uczciwości i szacunku. Twój chłopak powinien sprawić, że czujesz się dobrze z tym, kim jesteś i jesteś bezpieczna, kiedy jesteś z nim. Komunikacja i zaufanie są kluczem do każdej udanej relacji – a tym bardziej, gdy istnieją kłopotliwe sprawy poboczne.


Zakochałaś się kiedyś w koledze brata? Jak sobie poradziłaś?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Powiernik sekretów

My dziewczyny - nastolatki często mamy problem z odpowiednim doborem znajomych. O matko i córko radzą, kogo warto obdarzyć naszym zaufaniem, skoro tak często się zawodzimy.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak się się wielką

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pomysły na wakacje

Bądź bystrą podróżniczką, niezależnie od tego, gdzie spędzasz swoje wesołe nastoletnie wakacje.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny