5 wskazówek, jak się zachować na pierwszej randce

5 wskazówek, jak się zachować na pierwszej randce

Dzięki tym wskazówkom Twoja pierwsza randka z chłopakiem zakończy się wielkim sukcesem.


Och, co za ekscytujący moment! PIERWSZA RANDKA, super! Niezależnie od tego, czy jest to pierwsza randka z pierwszym chłopakiem, czy też pierwsza randka z kimś nowym, dzięki naszym wskazówkom okaże się wielkim sukcesem!

1. Zaplanuj jakieś fajne zajęcie

Porozmawiaj z chłopakiem, z którym wybierasz się na randkę o tym, co będziecie robić. Zamiast iść do kina, wymyślcie jakieś fajne zajęcie, które możecie robić razem i będzie dla was obojga interesujące, zajmujące i pozwoli się wam nawzajem poznać. Idźcie do zoo, do muzeum, na jarmark, czy jakąś inną imprezę lub do kawiarni (w niektórych nawet możesz nawet pograć w jakieś gry). Możecie też pójść na piknik, czy pieszą wycieczkę!

2. Zaprezentuj swój styl

Gdy już wiecie, dokąd pójdziecie i co będziecie robić, musisz się odpowiednio ubrać. Znajdź odpowiednie ubranie dopasowane do swojej figury. Nie musisz ubierać się jak ktoś inny, żeby być lubianą. Czuj się wygodnie w swoich ciuchach. Kiedy wyglądasz i czujesz się komfortowo, będziesz się dużo lepiej bawić na randce.

3. Dużo rozmawiajcie

Celem pierwszej randki jest poznanie siebie nawzajem, wykorzystaj więc ten czas na prawdziwą rozmowę. To wcale nie oznacza, że macie się nawzajem przesłuchiwać. Rozmowa powinna być lekka i przyjemna. Zadawaj otwarte pytania, które pozwolą chłopakowi pogłębić odpowiedź, a Tobie - podjąć wątek i umożliwią Ci także udzielenie odpowiedzi. Rozmawiajcie o swoich ulubionych rzeczach – filmach, programach telewizyjnych, muzyce, hobby i zainteresowaniach, książkach, sporcie, imprezach i miejscach, które lubicie odwiedzać. Porozmawiajcie także o waszych rodzinach i podzielcie się historiami z waszego dzieciństwa. NIE rozmawiajcie o waszych byłych związkach, czy miłościach, ani o niczym zbyt osobistym.

Bycie otwartym i szczerym jest zawsze dobre, lecz wykładanie WSZYSTKICH KART na stół najprawdopodobniej wystraszy Twojego chłopaka.

4. Miej ze sobą to, co najważniejsze

Udając się na randkę ze swoim chłopakiem pamiętaj, aby zapakować kilka najważniejszych przedmiotów, takich jak szminka do ust, małe lusterko, czy puder, cukierki miętowe lub gumy, tampony i waciki (lepiej się zabezpieczyć, niż przepraszać) oraz swój telefon komórkowy... ale nie odbieraj go na randce.

5. Bądź sobą

Brzmi banalnie, ale naprawdę pozwól, by chłopak poznał prawdziwą Ciebie. Pamiętaj, że to także Twoja randka. Powinnaś się równie dobrze bawić jak partner. Nie ograniczaj się. Nie powinnaś czuć, że nie możesz głośno wypowiadać swoich myśli czy opinii, albo że nie możesz zamówić do jedzenia tego, na co masz ochotę. Bycie sobą zapewni wam obojgu bardziej udaną randkę.


Czy masz jakieś uwagi dla osób, które wybierają się na swoją pierwszą randkę? Podziel się nimi!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak poderwać przyjaciela?

Czy chłopak Twoich marzeń jest bardziej przyjacielem niż chłopakiem? Możesz to zmienić.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny