Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Jakie dziewczyny lubią chłopcy

Czy zastanawiasz się czasami, jakie dziewczyny najbardziej lubią chłopcy? Albo co tak naprawdę lubią chłopcy? Czy chłopaki mają swój konkretny typ? Kliknij i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.


Dziewczyny! Zastanawiacie się czasami jak to jest, że w waszym gronie zawsze znajdzie się jakaś strojnisia, która ma powodzenie u wszystkich chłopaków? Czemu akurat ona? Co takiego w sobie ma? Bo na Twoje oko ani nie grzeszy urodą, ani za dużo w głowie nie posiada...

JAKIE DZIEWCZYNY NAJBARDZIEJ LUBIĄ CHŁOPCY?

Grzesiek, 21 lat:

„Trzymam się raczej z daleka od tzw. słodkich idiotek, czyli dziewcząt, które potrafią tylko ładnie wyglądać, robić dookoła siebie dużo szumu i... nic poza tym. Ani ile jest 7 x 9, ani kto napisał Pana Tadeusza. Jedynym ich tematem są imprezy, kolesie i kosmetyki. Wrr.. Aż mnie ciarki przechodzą. To nie jest coś, co lubią chłopcy. Jaki jest mój typ? To musi być indywidualność. Powinna mieć swoje zainteresowania, własne zdanie na każdy temat, ogólną wiedzę o świecie. Dobrze gdyby wiedziała, czego chce i była konsekwentna w swoich planach. Powinna mieć również swój styl ubierania. ”

Kuba, 18 lat:

„Najlepiej czuję się w towarzystwie dziewcząt, przy których nie muszę ważyć słów, a jednocześnie można z nimi pogadać o wszystkim. Nie będą się śmiały, że kręcą mnie motory, ani spoglądały pobłażliwie, bo nie wiem, kto to jest Orlando Bloom. Zwracam uwagę na dziewczyny, które są towarzyskie, wyluzowane, sympatyczne. Zawsze zagadają, co słychać i nie westchną lekceważąco, kiedy powiem, że jestem zły, bo motor mi się zepsuł. Uroda? Nie mam sprecyzowanego opisu idealnego modelu. Ważne jest jednak, żeby była bardzo zadbana, a przy tym schludna. Chodzi o to, żeby nie upiększała się na siłę. Nie nosiła maski na twarzy a’la makijaż, a jeśli lubi, np. kolor różowy, to niech nie robi się cała na pink, bo to razi w oczy.”

Paweł, 19 lat:

„Wbrew powszechnym stereotypom - brunetka i to najlepiej z brązowymi oczami. Proporcjonalne piersi, długie nogi i perlisty uśmiech. Serio! To mnie kręci na maxa. Niestety, nie zawsze uroda idzie w parze z inteligencją, a tak się składa, że dla mnie to drugie jest jeszcze ważniejsze. Ale najważniejsza jest swoboda! Jak jest mecz, to idę, jak spotkanie z kumplami to też. I to bez niej. I bez jej fochów. Przyjdzie kolej na maratony po sklepach, łzawe filmy i plotki o znajomych. Od czasu do czasu mogę jej nawet potowarzyszyć.”

Mariusz, 20 lat:

„Kiedy byłem młodszy podobały mi się dziewczyny, które grały w siatkę w szkolnej reprezentacji. Takie wysportowane, smukłe, elastyczne, zgrabne. Patrzyłem na nie jak zaczarowany. Tylko patrzyłem, bo swoim wzrostem sięgałem im zaledwie w okolice podbródka. Dziś jestem już wyższy niż moje koleżanki, lecz upodobania też mi się zmieniły. I to jak! Zaczęły mnie bardziej zachwycać okrąglejsze kształty kobiet. Cechy charakteru? Złożona mieszanka wrażliwości i stanowczości.”

Wiesz już, jakie dziewczyny lubią chłopcy? Odpowiadasz męskim ideałom?
Nie? Nie przejmuj się, ja też!!!
My, dziewczyny i tak zawsze damy radę ;-)

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Trudny czas dojrzewania

Bycie nastolatką nie jest łatwe, ale możliwe do przejścia bez większych dramatów. Zobacz zasady, którymi kierowała się Littlemooonster96 w czasie dojrzewania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny