Jak spodobać się chłopakowi?

Jak spodobać się chłopakowi?

Chciałabyś się dowiedzieć, jak przyciągnąć uwagę chłopaka? Zastanawiasz się, co zrobić albo co mu powiedzieć? Tutaj znajdziesz pomocne rady!


Usiądź i czytaj dalej

Naruszaj jego przestrzeń

Zadawaj pytania

Poproś o pomoc

Podejmij inicjatywę

Zrób wyjątek

Zachowuj się naturalnie

Bądź sobą!

Usiądź i czytaj dalej

Wszyscy wiedzą, że chłopaki mają „klapki na oczach”, a dziewczyny zauważają wszystko. Gdy dziewczyny rozglądają się wokół, widzą takie rzeczy jak piękna sukienka na sklepowej półce, uroczy pies na spacerze, nowa fryzura koleżanki albo świetny strój przechodnia. Chłopacy w podobnej sytuacji znacznie częściej patrzą prosto przed siebie, skupiając się na swoich myślach. Czy chciałabyś znaleźć się w centrum jego uwagi? Po prostu usiądź naprzeciwko niego, a nie będzie cię mógł zignorować.


Naruszaj jego przestrzeń

Każda osoba ma różne zakresy przestrzeni osobistej. Ludzie, których znamy, mogą podchodzić i stawać bardzo blisko. Jednak od ludzi, których nie lubisz, chcesz trzymać się tak daleko, jak to możliwe. Jedną z rzeczy, które możesz chcieć wypróbować, jest złamanie zasad i naruszenie jego przestrzeni osobistej (przestrzeń wokół osoby, o promieniu około metra). Możesz wymyślić pretekst, aby mu coś podać, albo znaleźć powód, żeby go dotknąć („Och rany! Ale masz ładną przypinkę!”, „Czy to nowy szalik?”). Możliwe, że reakcją faceta będzie cofnięcie się o krok i przywrócenie komfortowej odległości. Jeśli nawet to zrobi, to i tak już Cię zauważył.


Zadawaj pytania

Możesz okazać swoje zainteresowanie, zadając mu pytania. Spróbuj sformułować je tak, aby trudno było odpowiedzieć prostym „tak” lub „nie”. Na przykład zamiast „Czy lubisz piłkę nożną?”, zapytaj go „Czy uprawiasz jakieś sporty?”. To tak zwane pytanie otwarte. Pomaga podtrzymać rozmowę. Pokaże też facetowi, że jesteś nim zainteresowana.


Poproś o pomoc

Dziewczyny są bardziej skłonne do udzielania wsparcia emocjonalnego, a chłopcy rozwiązują problemy. Pomyślnie wykonane zadanie i zwykłe podziękowanie pomagają im uwierzyć we własne siły. Nie bój się poprosić faceta o pomoc. Tak, może mogłabyś to zrobić sama bez żadnej pomocy. Jednak jeśli go poprosisz, będziesz mieć okazję, żeby go lepiej poznać.


Podejmij inicjatywę

Innym dobrym sposobem na przyciągnięcie uwagi chłopaka, jest zaproszenie, żeby gdzieś się z Tobą wybrał. Nie ma znaczenia gdzie. Może to być spacer, wyjście do kina albo po prostu przyjście do Ciebie do domu, żeby oddać książkę. Jeśli chcesz iść tą drogą, to weź pod uwagę jego osobiste zainteresowania. Mało prawdopodobne, żeby był zainteresowany komedią romantyczną albo gabinetem kosmetycznym.


Zrób wyjątek

Zrób dla niego coś specjalnego. Coś, czego nie zrobiłabyś dla nikogo innego. To podkreśli fakt, że traktujesz go inaczej niż pozostałych. Na przykład możesz mu coś upiec. Tylko najpierw sprawdź, czy ciasto się udało. Bardzo możliwe, że droga do jego serca prowadzi przez żołądek.


Zachowuj się naturalnie

Rozmawiając z nim staraj się zachowywać swobodnie. Nie martw się, wszystko będzie dobrze. Twój delikatny uśmiech, śmiech i spojrzenie na pewno zrobią na nim wrażenie. A jeśli coś nie pójdzie zgodnie z planem, zawsze możesz się pożegnać i sobie pójść.


Bądź sobą!

Nie martw się, jeśli Wasze pierwsze spotkanie nie przebiegło zgodnie z planem. Psychologowie twierdzą, że najbardziej pociągają nas niedoskonałości drugiej osoby, a nie rzeczy, które robi dobrze. Nie bój się pokazać mu, kim jesteś, nawet jeśli się denerwujesz albo czujesz się niezdarna. Pamiętaj, że najprawdopodobniej jest równie nieśmiały jak Ty!


A co Ty robisz, żeby przyciągnąć uwagę chłopaka, który Ci się podoba?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.