Tata poznaje Twojego chłopaka

Tata poznaje Twojego chłopaka

Przygotuj się na spotkanie Twojego taty z Twoim chłopakiem – i dowiedz się, jak sprawić, by to się udało.

Przedstawienie swojego chłopaka tacie to duży krokiem. Oznacza, że Twój związek nie jest przelotną miłostką i że jest wart poradzenia sobie z tymi czarnymi scenariuszami, które niewątpliwie sobie wyobrażasz. Aby mieć pewność, że spotkanie zakończy się sukcesem, musisz zrozumieć obawy swojego taty i przygotować się emocjonalnie na to, co stanie się tak czy siak Twoim wspomnieniem na całe życie!

Przed spotkaniem

Zanim przyprowadzisz swojego chłopaka do domu, powiedz tacie, że kochasz go za to, że chce dla Ciebie jak najlepiej i że ten facet sprawia, że czujesz się szczęśliwa i że ktoś się o Ciebie troszczy. Poproś go, aby docenił to, że jesteś z kimś, kto tak dobrze Cię traktuje. Jeśli Twój wybór mu nie odpowiada z powodu uprzedzeń rasowych, klasowych czy religijnych, powiedz mu, że rozumiesz jego poglądy, ale naprawdę chciałabyś mu pokazać, jak pokonaliście te różnice w waszym związku. Twój związek może pomóc Twojemu tacie spojrzeć na świat w nowy, inny sposób.

Wielki moment

Gdy nadejdzie odpowiednia pora, po prostu to zrób. Weź głęboki wdech i bądź pewna siebie. Przedstaw sobie obie strony i daj im ze sobą porozmawiać. Mam nadzieję, że rozmowa będzie się gładko toczyć od samego początku. Na wszelki wypadek rozpocznij jakiś wątek, na temat którego i Twój tata, i Twój chłopak będą mogli swobodnie porozmawiać. Może lubią spędzać czas w podobny sposób lub kibicują ten samej drużynie sportowej? Zanim się zorientujesz, zaczną się zachowywać jak starzy kumple. No widzisz! Nie było tak źle, prawda?

Sprzeciw!

Ok, więc może coś poszło nie tak, jak trzeba. Jeśli po tym spotkaniu Twój tata nadal ma jakieś obiekcje, spróbuj zachować spokój i zastanów się, czy aby niektóre z jego obaw nie są uzasadnione. Bądź przygotowana na to, aby zwrócić mu uwagę, jeśli jest wybredny lub zaślepiony swoją ojcowską miłością. Jeśli czuje się zaniepokojony zmianami w Twoim zachowaniu, o które obwinia Twojego chłopaka, może nie potrafi sobie poradzić z tym, że zakochałaś się i dorastasz. Lecz jeśli jego uwagi są uzasadnione, może nadszedł czas, abyś wysłuchała, co Twój tata ma do powiedzenia.

Co teraz?

Niezależnie od wyników spotkania, Twoje nienaganne zachowanie będzie dowodem dojrzałości i z większym prawdopodobieństwem Twój tata dostrzeże, że jesteś w stanie podejmować ważne decyzje, jeśli zobaczy, że dbasz o jego uczucia. Zawsze bądź szczera, nawet jeśli prawda mu się nie spodoba. Nigdy nie kręć. I nigdy się nie przestawaj próbować zrozumieć, jakie są jego powody. On chciałby dla Ciebie jak najlepiej, bardziej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić!

Czy już po wszystkim? Podziel się z nami tym, jak przebiegło spotkanie Twojego taty z Twoim chłopakiem!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak poderwać przyjaciela?

Czy chłopak Twoich marzeń jest bardziej przyjacielem niż chłopakiem? Możesz to zmienić.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Co Twoje ubrania mogą o Tobie powiedzieć

Wszystkie dziewczyny mają pomysły na to, jak się modnie ubrać. Czy Twój styl odzwierciedla Twoją osobowość?

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny