Jak oczarować chłopaka?

Jak oczarować chłopaka?

Pewność siebie jest Twoim najlepszym atutem! Wypróbuj nasze podpowiedzi, żeby zdobyć jego serce.

1. Dowiedz się, co czyniCię pewną siebie.

Nic nie jest dla mężczyzn bardziej atrakcyjne niż dziewczyna, która dobrze czuje się z tym, jaka jest. Trudno jest cały czas myśleć o sobie w samych superlatywach, ale skupienie się na jednej lub dwóch rzeczach podniesie Twoją pewność siebie o kilka stopni. Przypominaj sobie każdego ranka o tym, co lubisz, a będziesz zaczynać każdy dzień z pozytywnym nastawieniem. Chłopak Twoich marzeń na pewno to zauważy.

2. Od czasu do czasu napomknij o wspólnym zainteresowaniu.

Spójrz na to, co was ze sobą łączy. To mogą być te same zajęcia lub zainteresowanie muzyką pop. Jeśli naprawdę interesują was te same rzeczy, od razu da się to zauważyć – i to nie umknie jego uwadze.

3. Nie chowaj się za koleżankami.

Otaczanie się przez cały czas koleżankami może być dla chłopaków onieśmielające i może sprawić, że chłopak Twoich marzeń nie podejdzie do Ciebie, żeby porozmawiać. A gdy będziesz sama pomyśli, że potrafisz funkcjonować bez koleżanek i nie potrzebujesz świty.

4. Zgłaszaj się na lekcjach.

Ten, kto wymyślił stwierdzenie, że chłopaki nie lubią zdolnych dziewczyn był w błędzie! Podnosząc rękę w klasie, pokazujesz, że znasz odpowiedź na pytanie,iże masz swoje zdanie – a obydwie te rzeczy są dla chłopaków ważne. Gdy będziesz mówić, on będzie słuchał tego, co masz do powiedzenia i może nawet podejdzie po lekcji i poprosi Cię o pomoc przy zadaniu domowym – a to wspaniały pretekst, by spędzić razem czas.

5. Bądź niepowtarzalna!

Najlepszy sposób, by się wyróżniać? Nie mieszać się z tłumem. To, że dużo koleżanek robi zakupy w tym samym sklepie lub ogląda ten sam program telewizyjny nie znaczy, że i Ty musisz. Tak naprawdę pokazanie tego, co Cię wyróżnia przyciągnie jego uwagę. Załóż tę fajną spódnicę, którą znalazłaś u babci na strychu lub zaprezentuj swoją nową fryzurę – pokaż to, co czyni Cię niepowtarzalną!

Zdjęcie: Getty Images

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Życie (nie) w centrum uwagi

Zawsze chętniej obserwowała, niż pragnęła bycia w centrum uwagi. Przeczytaj z kim Ola Szepczyńska dzieliła się swoimi przemyśleniami podczas dorastania.

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny