5 wskazówek, jak flirtować

5 wskazówek, jak flirtować

Czujesz się nieśmiało wśród chłopców? Wypróbuj nasze pomysły na to, jak zwrócić na siebie uwagę i poznać chłopaka, który Ci się podoba.


We flirtowaniu nie chodzi o mruganie rzęsami, ale o to, byś poświęcała chłopakowi uwagę i była sobą. A przede wszystkim? Chodzi o pewność siebie! Poniżej znajdziesz kilka trików, dzięki którym dowiesz się, jak poznać chłopaka i poczujesz się tak, jakbyś urodziła się z genem flirtowania, ale bez przesady. Zapamiętaj tę ważną zasadę – mniej zawsze znaczy więcej!

Czyj to tekst?

Czy znasz te sztuczne próby rozpoczęcia rozmowy? Na przykład, chłopak podchodzi do dziewczyny i pyta, czy jest zmęczona. Ona odpowiada „Nie, a czemu pytasz?” On odpowiada „Bo przez cały dzień nie mogłem się pozbyć Ciebie z moich myśli”. Nie wchodź w to. Tak nie można zdobyć chłopaka. Natomiast „Co słychać?” lub „Czy grałaś w tę nową grę wideo?” prędzej się sprawdzi.

Myjcie uszy, moje drogie

Twój ukochany mówi Ci, że nie może się doczekać swojego udziału w nadchodzących zawodach piłki nożnej lub że uwielbia jakąś kapelę. Naprawdę będzie Ci wdzięczny, jeśli zapamiętasz te małe szczegóły z jego życia. Następnym razem, gdy się spotkacie, zapytaj o zawody lub czy słyszał o nowej płycie tego zespołu.

Komplement za komplement

Wspaniale jest usłyszeć, że chłopak uwielbia Twój uśmiech. Ale pamiętaj, że faceci też lubią komplementy. Więc jeśli ma fajne kąpielówki, powiedz mu to! Zachwycił Cię skokiem z trampoliny? Chce usłyszeć, że jesteś pod wrażeniem jego umiejętności. Jego ego lubi być głaskane. Chłopak musi wiedzieć, że Twoim zdaniem jest wspaniały.

Uważaj na to, co piszesz

Nie wyobrażasz sobie życia bez sms-ów? Lecz kiedy widzisz się ze swoim chłopakiem twarzą w twarz, nie musicie już droczyć się, wymieniając sms-y. Sms to świetny pomysł wtedy, gdy chcesz zadać komuś szybkie pytanie, a jest za późno na telefon, ale zachowaj flirtowanie na czas bezpośredniego spotkania. Nigdy nie lekceważ potęgi dobrej rozmowy i kontaktu wzrokowego.

Nie udawaj

Jaka jest ważna zasada flirtowania? Nigdy nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Chcesz mieć chłopaka, który pasuje do Ciebie, a nie do osoby, którą wykreowałaś. Jeśli chcesz stworzyć prawdziwą więź i rozpocząć zdrowy związek ze swoim chłopakiem, musisz się dobrze czuć w swojej skórze. Jeśli nie jest zainteresowany prawdziwą Tobą, nie jest wart Twojej energii. Następny proszę!


Masz jakieś wskazówki dotyczące flirtowania? Masz fajny sposób na to, jak poznać chłopaka? Podziel się swoimi sekretami i pomóż innej dziewczynie!

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.
  • Pokaż komentarze

Miłość

moniczka654 12.04.2016

Z pewnością przydatny artykuł, założyłam sobie konto kilka miesięcy temu na portalu ezeo.pl i prawde mówiąc nie wiedziałam, jak odpowiednio poprowadzić rozmowe i wycofałam się trochę, dzięki temu artykułowi z pewnością tam powróce.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak poderwać przyjaciela?

Czy chłopak Twoich marzeń jest bardziej przyjacielem niż chłopakiem? Możesz to zmienić.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Ubranie do pracy: podstawy

Oto zabawny i funkcjonalny poradnik, jak się ubierać dla pracujących dziewczyn takich jak Ty.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Krocz dumnie w swoim kostiumie kąpielowym

Założenie kostiumu kąpielowego może być stresujące. Oto kilka podpowiedzi jak dobrze się w nim czuć.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny