Co charakter pisma mówi o człowieku?

Co charakter pisma mówi o człowieku?

Dowiedz się więcej o chłopaku, który Ci się podoba, analizując jego pismo.


Chcesz dowiedzieć się więcej o tym przystojniaku z równoległej klasy? Odpowiedzi na pytanie, dlaczego zachowuje się tak a nie inaczej mogą być w jego zeszytach! Od wieków grafolodzy (specjaliści, którzy analizują pismo ręczne) twierdzą, że można dużo powiedzieć na temat upodobań, zalet i wad, a nawet nastroju i charakteru moralnego ludzi na podstawie sposobu, w jaki się podpisują. Dowiedz się, co jego podpis mówi o nim – i co Twój mówi o Tobie!

Dlaczego podpis mówi tak dużo

Kiedy piszesz tekst i zdania, komunikujesz uczucia i idee. Kiedy się podpisujesz, ujawniasz swoją "oficjalną" tożsamość na papierze. Innymi słowy, analiza odręcznego pisma ujawnia Twoją prawdziwą osobowość, podczas gdy Twój podpis ujawnia, w jaki sposób chcesz być postrzegana przez innych. Jeśli nie jesteś tą samą osobą publicznie, co w życiu prywatnym, to Twój podpis pokaże tę różnicę. Jeśli podpis Twojego chłopaka jest znacznie większy niż reszta tego, co napisał, to jego wizerunek publiczny musi być większy niż jego rzeczywiste wyobrażenie o sobie. Być może rekompensuje sobie jakieś wewnętrzne kompleksy przez to, że jego własne nazwisko wydaje się duże na papierze.

Co mówi nachylenie pisma

Bardzo widoczne pochylenie w lewo może wskazywać, że autor jest refleksyjny, ostrożny i dokładnie rozważa każdą decyzję. W zależności od tego, jak bardzo pismo pochyla się w prawo, na myśl przychodzą słowa dynamiczny, impulsywny, towarzyski i otwarty.

Co mówi wielkość

Grafolodzy twierdzą, że duże pismo mają osoby obdarzone energią, pewnością siebie i takie, które są mocno zajęte. Pismo średniej wielkości oznacza osobę pracowitą, zrównoważoną, która lubi także spędzać czas w samotności. Drobne pismo sygnalizuje osobę z dobrą głową do szczegółów, zorganizowaną, która jest szczególnie uzdolniona w matematyce i naukach ścisłych.

Bardziej znaczące sygnały

Staranne pismo pochodzi od starannej osoby. Ktoś, kto jest pełen napięć będzie silniej naciskać na papier. Małe litery mogą oznaczać zbyt mało pewności siebie, podczas gdy nieczytelny podpis może oznaczać, że czujesz się nieważny i próbujesz ukryć to, kim jesteś. Pismo, które jest pełne błędów lub przekrzywia się we wszystkich kierunkach jest prawdopodobnie charakterystyczne dla kogoś zdenerwowanego, sfrustrowanego lub rozproszonego.


Ale nie trzeba mieć dyplomu z grafologii, aby wyciągnąć własne zdroworozsądkowe wnioski na temat odręcznego pisma. Spróbuj przeanalizować pismo własne, swoich znajomych i swojej pierwszej miłości.


Co Twoje pismo mówi o Tobie? A o Twoim chłopaku? Czy tego się spodziewałaś?

Zostaw komentarz * Pole obowiązkowe
Klikając Prześlij, potwierdzam własnoręczne sporządzenie całości przesyłanej treści oraz akceptuję Regulamin.

Najgorsze podrywy

Każda dziewczyna prędzej, czy później doczeka momentu, gdy pojawi się w jej życiu adorator. Ada Skon opowie co zrobić, jeśli ten nie okaże się być naszym księciem z bajki. Poczytaj jej historyjki o najgorszych

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Od sekretu do randki

Rozmowa z przyjaciółką może zdziałać cuda. Zobacz jak Andziaks poznała swoją miłość!

Dowiedz się wiecej

Poznaj gwiazdy Internetu, które dla nas piszą!

Jak zwrócić uwagę chłopaka?

Chcesz zwrócić na siebie uwagę chłopaka, który ci się podoba? Nic prostszego! Przeczytaj nasze porady i pomysły, które pomogą ci poderwać Księciunia.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak zrobić kule do kąpieli?

Kąpiele są najlepsze, prawda? Z naszym przepisem na własnoręcznie zrobione kulki do kąpieli będziesz pachnieć przez wiele tygodni.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny