Jak wyrzucić podpaskę

0
Jak wyrzucić podpaskęJak wyrzucić podpaskę

Istnieje jedna żelazna zasada, jeśli chodzi o to, gdzie wyrzucać podpaski. Nigdy nie spłukuj ich w toalecie. Zawsze wyrzucaj je do kosza na śmieci.

To proste. A skoro już znasz tę bardzo ważną zasadę, powiemy Ci, jak wyrzucać podpaski elegancko i dyskretnie, licząc się z innymi osobami, które korzystają lub będą korzystać z tej samej łazienki.

Jak wyrzucić podpaskę

1. Gdy zmieniasz podpaskę

Jeśli zmieniasz podpaskę (to znaczy zdejmujesz starą i zastępujesz ją nową), możesz owinąć zużytą podpaskę opakowaniem nowej podpaski, którą właśnie założyłaś.

Na jednorazowych opakowaniach podpasek ALWAYS przyklejony jest specjalny pasek zabezpieczający, który bardzo ułatwia to zadanie. Musisz tylko zdjąć zużytą podpaskę, owinąć ją opakowaniem nowej podpaski, a całość dobrze zwinąć i zabezpieczyć właśnie tym paskiem. Później wystarczy wyrzucić ją do kosza i umyć ręce. To naprawdę proste.

2. Gdzie wyrzucić podpaskę, kiedy nie zakładasz nowej

Jeśli zdejmujesz zużytą podpaskę i nie zakładasz nowej, bo Twój okres już się skończył, zwiń ją tak, żeby nie było widać jej zawartości i wyrzuć do kosza. Możesz też owinąć podpaskę kawałkiem papieru toaletowego, zanim wrzucisz ją do śmieci.

3. Gdzie wyrzucić podpaskę, kiedy jesteś w domu

Wyrzucanie podpasek w domu jest całkiem proste, musisz tylko przestrzegać jednej żelaznej zasady. Nigdy nie spłukuj ich w toalecie, ale wyrzucaj do kosza! Reszta zależy już od Ciebie.

  • Jeśli masz własną łazienkę i sama w niej sprzątasz, możesz śmiało wrzucić zużytą podpaskę do łazienkowego kosza.
  • Możesz też zwinąć ją tak, by jej zawartość znalazła się w środku – łatwo to zrobisz dzięki warstwie kleju na zewnętrznej części podpaski.
  • A kiedy już ją zwiniesz, możesz dodatkowo owinąć ją albo kawałkiem papieru toaletowego, albo opakowaniem nowej podpaski, którą właśnie zakładasz.

4. Gdzie wyrzucić podpaskę, kiedy jesteś poza domem

Wyrzucanie podpasek w domu koleżanki wygląda mniej więcej tak samo jak we własnym domu.

Jeśli jednak nie masz pod ręką opakowania, możesz dodatkowo owinąć zwiniętą podpaskę kawałkiem papieru toaletowego. Pomyśl o osobach, które będą korzystać z łazienki po Tobie. Otworzenie kosza, w którym leży niedbale wrzucona i rozwinięta zużyta podpaska, na pewno nie będzie dla nikogo przyjemne.

Podpaski
Podpaski
Higiena
Higiena

Powiązane artykuły

article
Jak i gdzie wyrzucać podpaski?
Istnieje jedna żelazna zasada, jeśli chodzi o to, gdzie wyrzucać podpaski. Nigdy nie spłukuj ich w toalecie.
/miesiaczka/podpaski-higieniczne/jak-i-gdzie-wyrzucac-podpaski/
Czas czytania (2) min
undefined?w=1920
pl