Jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka?

Jak zwrócić na siebie uwagę chłopaka?

Spotkaj się z chłopakiem Twoich marzeń i swoimi przyjaciółkami. Oto siedem trików na to, by się wyróżnić i zdobyć jego uwagę!

1. Dowiedz się, w co ubiorą się Twoje koleżanki i wybierz coś kompletnie innego.
Ty i Twoje przyjaciółki możecie mieć podobny styl, ale ostatnią rzeczą, jakiej byś chciała jest pojawienie się w kwiecistej sukience w momencie, gdy każda z Twoich koleżanek ma na sobie podobną. Zamiast sukienki załóż szorty i top. Nie wyróżnisz się, jeśli będziesz wyglądać tak samo jak inni.


2. Daj jasno do zrozumienia, że on Ci się podoba.
Jaka jest jedna z najtrudniejszych rzeczy we wspólnej randce? Określenie, kto się komu podoba! Daj znać chłopakowi, że jesteś nim zainteresowana i napisz do niego przed spotkaniem krótkiego esemesa. Możesz napisać coś w rodzaju: „Nie mogę się doczekać, kiedy się zobaczymy!”. Jeśli zapomnisz napisać, powiedz mu, że się bardzo cieszysz, że przyszedł, gdy tylko go zobaczysz.


3. Strategicznie zaplanuj miejsca do siedzenia.
Chcesz być blisko chłopaka, który Ci się podoba, ale jeśli wszyscy siedzicie ściśnięci przy stole, usiądź naprzeciw niego, nie obok – lepiej patrzeć na siebie niż obijać się łokciami. Macie w planach film? Usiądź koło niego!


4. Zostaw telefon w torebce.
Jeśli będziesz cały czas sprawdzać, co się dzieje na stronach portali społecznościowych, chłopak pomyśli, że chciałabyś być gdzie indziej. Trzymaj telefon w torebce i obserwuj swojego wymarzonego chłopaka, a nie wyświetlacz telefonu.


5. Powygłupiaj się trochę.
Hej! Już mu się podobasz – dlatego się spotkaliście. Bądź sobą i jak najbardziej opowiedz tę śmieszną historyjkę o tym, jak się potknęłaś i upadłaś. Chłopcy o wiele bardziej komfortowo czują się w obecności dziewczyn, które nie obawiają się być sobą.


6. Znajdźcie też trochę czasu tylko dla siebie.
Pewnie byłoby dziwne, gdybyście odeszli i pozostawili przyjaciół samym sobie, ale możesz poznać tego chłopaka lepiej, rozmawiając z nim wtedy, gdy inni są zaangażowani w rozmowy inny temat.


7. Wyślij mu miłego esemesa.
Chłopcy mogą robić wrażenie pewnych siebie przez cały czas, ale Twój wymarzony chłopak prawdopodobnie zastanawia się, czy wasza wspólna randka wypadła dobrze. Nie musisz tego non-stop powtarzać, wystarczy, że wyślesz krótkiego esemesa z informacją, że dobrze się bawiłaś, a jeśli masz na tyle śmiałości – zaproponuj spotkanie w weekend. Prawdopodobnie poczuje ulgę, wiedząc, że Ci się podoba i będzie podekscytowany perspektywą spędzenia z Tobą czasu!


Zdjęcie: Aldo Murillo

Zostaw komentarz *Tekst obowiązkowy
Potwierdzam, że napisałam pełną treść komentarza i akceptuję przedstawione tu wskazówki i regulamin.

Filematologia - cała prawda o całowaniu

Filematologia to nauka o całowaniu. Poznaj najważniejsze fakty na temat pocałunków. Przekonaj się również, że całowanie ma korzystny wpływ na Twoje zdrowie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Etykieta w sieci

Uważaj, by media społecznościowe nie siały spustoszenia wśród Twoich przyjaciół i nie zniszczyły Twojej reputacji.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Jak oczarować chłopaka?

Pewność siebie jest Twoim najlepszym atutem! Wypróbuj nasze podpowiedzi, żeby zdobyć jego serce.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Pięć obowiązkowych wskazówek dla kierowcy

Prowadzenie samochodu to wolność - i podwożenie znajomych. Dowiedz się, jak prowadzić bezpiecznie.

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny

Dorastanie

Niech ten cytat będzie Twoim mottem na dziś!

Dowiedz się wiecej

MyDziewczyny