Relacje z innymi

Randki

« Powrót do artykul

Dodano marca 06, 2012

Jak zakończyć związek z chłopakiem?

  • IkonaOdwiedzin 56918
  • CommentIcon. 0
IkonaGwiazdekOceny

Zakończenie związku zazwyczaj jest dla nas trudne i bolesne. Często nie jesteś pewna, czy powinnaś zerwać ze swoim chłopakiem. Obawiasz się, że podejmiesz złą decyzję, której będziesz potem żałować?   Poniżej kilka sugestii, które pomogą Ci zdecydować, co chcesz zrobić.

Co jest nie tak?

Co Cię unieszczęśliwia w tym związku? Czego Ci brakuje? Kiedy już będziesz wiedziała, możesz zdecydować, czy chcesz to naprawić, czy też zakończyć tę znajomość. Są takie problemy, które można rozwiązać – na przykład to, że chciałabyś spędzać więcej czasu ze swoimi przyjaciółkami. Czasami wystarczy szczera rozmowa, żeby zmienić w związku to, co Ci nie pasuje.

Ślepy zaułek

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zakończyć ten związek, musisz porozmawiać ze swoim chłopakiem. Zaplanuj kiedy i jak z nim porozmawiasz. Jeśli jesteś na niego zła, poczekaj aż emocje opadną.

Staw czoła sytuacji

Mogłabyś z nim zerwać przez telefon lub e-mail, jednak rozmawiając z nim osobiście okazujesz mu węcej szacunku. Spotkajcie się w spokojnym miejscu, gdzie nikt nie będzie Wam przeszkadzać.

Powiedz prawdę

Bądź szczera i bezpośrednia. Jasno powiedz, dlaczego chcesz skończyć ten związek. Nie wysyłaj mu sprzecznych sygnałów, które będą dawać nadzieję, że jesteś gotowa kontynuować tę znajomość. Pamiętaj, że to ktoś, na kim kiedyś Ci zależało i mimo, że teraz możesz uważać inaczej - to wciąż osoba, która ma uczucia.

Nie oglądaj się za siebie

Czasami kończysz jeden związek, po to żeby móc spotykać się z innym chłopakiem. To zawsze znacznie trudniejsze do przyjęcia dla osoby, z którą się rozstajesz. Jeśli obecny chłopak zna Twojego nowego wybranka, powinnaś mu o tym powiedzieć. Może go to teraz bardziej zaboleć, ale oszczędzisz mu wstydu i zażenowania, jeśli dowie się o tym od przyjaciół. Jeśli nie zna Twojego nowego chłopaka, nie musisz mu mówić. Twój związek się skończył i to, z kim się teraz spotykasz, to już nie jego sprawa.

Zamknij
 
 
0
dotychczasowe komentarze
Przechytrzyć Matkę Naturę
Uczucie czystości i świeżości do 8 godzin
ankieta na dziś
Bądź sobą w związku
quizy-Moje relacje z innymi
quizy-Moje relacje z innymi
bbblink