Relacje z innymi

Randki

« Powrót do artykul

Dodano lutego 12, 2012

Jak poradzić sobie po rozstaniu z chłopakiem?

  • IkonaOdwiedzin 4278
  • CommentIcon. 0
IkonaGwiazdekOceny

Rozstania zawsze są do bani! Jeśli jednak będziesz pamiętać o tym, żeby się o siebie odpowiednio dużo czasu na wyleczenie ran, wszystko BĘDZIE dobrze. Choć każdy inaczej radzi sobie z rozstaniem, są sposoby, żeby się z nim pogodzić.

Najważniejsze jest to, żeby poradzić sobie ze smutkiem, bólem, złością, dezorientacją i innymi uczuciami, które się w Tobie kotłują. Niektórzy pewnie powiedzą, że Ci przejdzie, ale prawdziwi przyjaciele i rodzina będą wiedzieć, że muszą dać Ci czas i przestrzeń, żebyś mogła dojść do siebie.

Jednocześnie nie pozwól sobie na to, żeby popaść w głęboką depresję, rozmyślając na ten temat. Będziesz musiała pójść dalej i poradzić sobie z bólem. Zrób to krok po kroku.

I nie zapominaj - jesteś wyjątkową osobą i za jakiś czas znowu będziesz się z kimś spotykać. NIE jesteś sama! Wszyscy przechodzą przez rozstania... nawet najatrakcyjniejsze celebrytki!

Oto kilka sposobów odreagowania:  
• Przygotuj kompilację Twoich ulubionych melodii, które zawsze sprawiają, że się uśmiechasz.
• Bądź aktywna – zapisz się na siłownię, albo karate. Sport to świetny sposób na odreagowanie – jeżeli zaczniesz go uprawiać regularnie, poczujesz się znacznie lepiej.
• Zacznij malować, rysować, albo pisać o swoich uczuciach. Mogą to być wiersze, opowiadania albo po prostu Twój pamiętnik. Na pewno będzie Ci lżej, gdy przelejesz emocje na papier lub wyrazisz je w inny sposób.
• Porozmawiaj o tym – Znajdź kogoś, komu możesz się zwierzyć i opowiedz tej osobie o swoich myślach i uczuciach. W takich sytuacjach rozmowa z bliską osobą zawsze pomaga. Głowa do góry! Nim się obejrzysz, znowu będziesz cieszyć się życiem!

Zamknij
 
 
0
dotychczasowe komentarze
Przechytrzyć Matkę Naturę
Uczucie czystości i świeżości do 8 godzin
ankieta na dziś
Bądź sobą w związku
quizy-Moje relacje z innymi
quizy-Moje relacje z innymi
bbblink