Relacje z innymi

Randki

« Powrót do artykul

Dodano lutego 12, 2012

Odkochałaś się? Nie przejmuj się. Zakochasz się ponownie.

  • IkonaOdwiedzin 4202
  • CommentIcon. 0
IkonaGwiazdekOceny

Mówi się, że zauroczenie drugą osobą trwa mniej więcej dziewięć miesięcy. Co potem? Być albo nie być (z nim) – oto jest pytanie.

Dziewięć miesięcy to wcale nie mało. Miesiące chodzenia z głową w chmurach, serdecznego uśmiechania się do wszystkich napotkanych ludzi na ulicy, łapczywego opowiadania koleżankom, jaki On jest cudny. z drugiej strony są też momenty wielkiego smutku, braku apetytu i ogólnej apatii, gdy na przykład zakochanej parze zdarzy się pokłócić. Objawy wielkiego zauroczenia nie trudno określić. To schematyczne zachowania, które co prawda zauważamy u innych, ale jeśli zaczynają nas dosięgać - żarliwie się ich wypieramy! Standard.

A czy pamiętasz moment, w którym stwierdziłaś, że nie chcesz już z kimś być? zostawiłaś kiedyś jakiegoś chłopaka, czy dopiero rozważasz taką ewentualność? znacznie trudniej określić, kiedy się w kimś odkochało, niż zakochało.

zastanawiasz się czy to mała stabilizacja, czy już zwykłe przyzwyczajenie? Od czasu do czasu nachodzą Cię myśli, że jesteś już znużona i chyba wcale nie masz ochoty kontynuować tego związku? To pierwszy krok, aby porządnie się zastanowić nad tym, czego tak naprawdę chcesz. Nikt nie mówi, że będzie łatwo. Czasami jednak podświadomie wiemy, czego byśmy chciały, choć boimy się do tego przyznać przed samą sobą. Spróbujemy Ci pomóc odkryć własne myśli! Na początek, odpowiedz sobie na poniższe pytania:

1. Czy nadal wyczekujesz od niego telefonu lub przynajmniej esemeska w ciągu dnia?
2. Czy wywołują w Tobie poczucie zagrożenia ładne dziewczyny, które kręcą się w pobliżu Twojego chłopaka?
3. Czy planując sobotni wieczór zawsze uwzględniasz w nim swojego chłopaka?
4. Jak wyobrażasz sobie swoją przyszłość? Czy w tych wyobrażeniach pojawia się, choć raz Twój aktualny chłopak?
5. Czy kiedy się pokłócicie masz wrażenie jakby ktoś ukradł Ci coś bardzo ważnego, a Ty za tym niesamowicie tęsknisz?

Nie, nie, nie, nie i nie. Sama udzieliłaś sobie odpowiedzi. Wcale nie chcesz z nim być. To, że nadal jesteście razem to jedno wielkie nieporozumienie. Daruj sobie. Wasze rozstanie będzie ulgą, nie tylko dla Ciebie, ale i dla niego. Już dawno przestało Ci na nim zależeć, Ty to wiesz i on na pewno też.

Udzieliłaś na powyższe pytania przynajmniej dwóch pozytywnych odpowiedzi? Krótki odpoczynek od siebie powinien pozwolić Ci ułożyć myśli. Nie spisuj tego związku na straty. Może po prostu potrzebujecie odrobinę za sobą zatęsknić? Pobądź przez kilka dni sama, nie kontaktujcie się. Jeśli Twoje myśli będą krążyły wokół jego osoby, to dobry znak. Jeśli w ciągu tych kilku dni zaczną Cię absorbować do tego stopnia, że nie zdążysz poukładać tej sytuacji w głowie – pewnie już nie warto będzie jej układać.

PS. Szczęściarom, które odpowiedziały pięć razy „Tak”! - gratulujemy!!!
Zamknij
 
 
0
dotychczasowe komentarze
Przechytrzyć Matkę Naturę
Uczucie czystości i świeżości do 8 godzin
ankieta na dziś
Bądź sobą w związku
quizy-Moje relacje z innymi
quizy-Moje relacje z innymi
bbblink