moda dla nastolatek

Depilacja i golenie ciała

« Powrót do artykul

Dodano lutego 12, 2012

Jak skutecznie usunąć włoski? Przegląd metod depilacji.

  • IkonaOdwiedzin 130895
  • CommentIcon. 0
IkonaGwiazdekOceny

Jak zdefiniować uczucie gładkości? – Moja skóra jest miła w dotyku i delikatna. Czuję się świeżo, bo jestem  zadbana – opisuje Natalia. – Skóra gładka jest nieskazitelna, atłasowa, a przede wszystkim higieniczna  – dodaje Alicja. Jest jednak coś, co rzuca cień na uczucie błogiej gładkości. Sposób jej uzyskiwania

Pora, zatem uważnie przyjrzeć się wszystkim sposobom depilacji. I wybrać ten najbliższy rewelacji!

Wosk – trwale, lecz boleśnie
1:0 dla Ciebie w walce z włoskami! Wosk sprawia, że znikają razem z cebulkami. Jak to się robi? Łatwiejszy w użyciu jest wosk na zimno, czyli w plastrach. Polecany osobom z problemem kruchych naczynek. Rozgrzewasz go w dłoniach, przyklejasz do ciała i szybkim ruchem odrywasz. Wrr, potrzeba nie lada samozaparcia! Natomiast ciepły wosk rozprowadzasz na skórze, aby, gdy ostygnie oderwać go „pod włos”. Gładkość gwarantowana przez miesiąc.

Maszynka – tanio, ale na krótko
To coś dla niecierpliwych i w ciągłym pośpiechu!

za pomocą maszynki raz dwa doprowadzisz swoje nogi do stanu idealnego, ale ta sielanka nie będzie trwała długo. Nazajutrz poczujesz już małego jeżyka na swoich boskich nogach.. Przed depilacją rozprowadź na skórze żel lub piankę do golenia, aby osłabić włoski i ułatwić maszynce brylowanie po powierzchni. Używaj jednorazówek przeznaczonych dla kobiet, ponieważ ruchoma główka i wyprofilowana rączka zmniejszają ryzyko skaleczenia. Chyba nie chcesz, żeby na w-fie było widać, jaka jesteś zręczna.. Po depilacji koniecznie nawilż ciało balsamem, aby skóra nie była podrażniona. Kremy i pianki – łatwo i na dłużej Tak, ale tylko pod jednym warunkiem. Koniecznie wykonaj próbę, czy aby preparaty te Cię nie uczulają! Wierz mi, że nie najlepiej się prezentuje krótka spódnica, spod której widać nogi w czerwone kropki. Dlaczego tak się dzieje? Ano, dlatego, że preparaty te zawierają substancje chemiczne rozpuszczające keratynę, z której zbudowane są włosy. z tego powodu, możesz bezboleśnie usunąć włosy szpatułką. To dobra metoda do depilacji okolic bikini, ale też pach, nóg, czy twarzy. Pamiętaj o nawilżeniu skóry! Twój zarost nie pojawi się przez 4-5 dni. Depilator – drogo, ale skutecznie To już luksus. Jeśli możesz sobie na niego pozwolić, koniecznie wybieraj nowoczesne maszynki wyposażone w nakładki chłodzące i masujące. zmniejszają ból towarzyszący tego rodzaju depilacji. Ale co tam. Do wszystkiego można się przyzwyczaić. zważywszy na fakt, że nieskazitelny efekt Twojego bólu utrzyma się przez najbliższe 4 tygodnie. Depilatory nie nadają się kompletnie do golenia miejsc delikatnych, jak pachy czy okolice bikini. A! I co na koniec? Oczywiście, balsam!!!

Zamknij
 
 
0
dotychczasowe komentarze
Przechytrzyć Matkę Naturę
Uczucie czystości i świeżości do 8 godzin
ankieta na dziś
Okres na przełomie dziejów
quizy-Mój-okres
quizy-Mój-okres
bbblink